Ardahan Güncel TOKİ Projeleri ve Başvuru Tarihleri Sorgulama

Ardahan merkez veya ilçeleri (Çıldır, Damal, Göle, Hanak, Posof) Güncel Toki Projeleri Sorgulaması Nasıl Yapılır? Ardahan ili genelinde toki proje sorgulaması yapmak için hazırladığımız  yazımızı okuyarak detaylı şekilde alt gelir gurubu, emekliler için özel veya sosyal konut projelerini, kampanyaları görüntüleyebileceksiniz.

T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca Ardahan iline ait güncel tüm projeleri satışlar gerçekleştirilmeden önce Türkiye genelinde tirajı yüksek ulusal gazetelerde, yerel gazetelerde ve İdarenin internet sitesinde duyurmaktadır.

Ardahan Toki Projeleri :  Ardahan Merkez ve ilçelerine (Çıldır, Damal, Göle, Hanak, Posof) ait güncel konut projeleri hakkında bilgi edinmek için Toki Proje Sorgulama Resimli Anlatım konumuzu inceleyerek Ardahan konutlarının; konut tipleri, fiyatları ve ödeme koşullarıyla birlikte başvuru koşulları, tarihleri ve başvurunun yapılacağı yer ile başvuru sırasında istenecek belgeleri de görebilirsiniz.

Ardahan Toki Projelerine Nasıl Başvurabilirim ? Ardahan merkezde iseniz valiliğe veya belediyeye, ilçesinde yaşıyorsanız ilçe belediyesi veya kaymakamlığa şahsen veya vekaletname ile başvuru yapabilirsiniz.