Karabük Güncel TOKİ Projeleri ve Başvuru Tarihleri Sorgulama

Karabük merkez veya ilçeleri (Eflani, Eskipazar, Ovacık, Safranbolu, Yenice) Güncel Toki Projeleri Sorgulaması Nasıl Yapılır? Karabük ili genelinde toki proje sorgulaması yapmak için hazırladığımız  yazımızı okuyarak detaylı şekilde alt gelir gurubu, emekliler için özel veya sosyal konut projelerini, kampanyaları görüntüleyebileceksiniz.

T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca Karabük iline ait güncel tüm projeleri satışlar gerçekleştirilmeden önce Türkiye genelinde tirajı yüksek ulusal gazetelerde, yerel gazetelerde ve İdarenin internet sitesinde duyurmaktadır.

Karabük Toki Projeleri :  Karabük Merkez ve ilçelerine (Eflani, Eskipazar, Ovacık, Safranbolu, Yenice) ait güncel konut projeleri hakkında bilgi edinmek için Toki Proje Sorgulama Resimli Anlatım konumuzu inceleyerek Karabük konutlarının; konut tipleri, fiyatları ve ödeme koşullarıyla birlikte başvuru koşulları, tarihleri ve başvurunun yapılacağı yer ile başvuru sırasında istenecek belgeleri de görebilirsiniz.

Karabük Toki Projelerine Nasıl Başvurabilirim ? Karabük merkezde iseniz valiliğe veya belediyeye, ilçesinde yaşıyorsanız ilçe belediyesi veya kaymakamlığa şahsen veya vekaletname ile başvuru yapabilirsiniz.