Osmaniye Güncel TOKİ Projeleri ve Başvuru Tarihleri Sorgulama

Osmaniye merkez veya ilçeleri (Bahçe, Düziçi, Hasanbeyli, Kadirli, Sumbas, Toprakkale) Güncel Toki Projeleri Sorgulaması Nasıl Yapılır? Osmaniye ili genelinde toki proje sorgulaması yapmak için hazırladığımız  yazımızı okuyarak detaylı şekilde alt gelir gurubu, emekliler için özel veya sosyal konut projelerini, kampanyaları görüntüleyebileceksiniz.

T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca Osmaniye iline ait güncel tüm projeleri satışlar gerçekleştirilmeden önce Türkiye genelinde tirajı yüksek ulusal gazetelerde, yerel gazetelerde ve İdarenin internet sitesinde duyurmaktadır.

Osmaniye Toki Projeleri :  Osmaniye Merkez ve ilçelerine (Bahçe, Düziçi, Hasanbeyli, Kadirli, Sumbas, Toprakkale) ait güncel konut projeleri hakkında bilgi edinmek için Toki Proje Sorgulama Resimli Anlatım konumuzu inceleyerek Osmaniye konutlarının; konut tipleri, fiyatları ve ödeme koşullarıyla birlikte başvuru koşulları, tarihleri ve başvurunun yapılacağı yer ile başvuru sırasında istenecek belgeleri de görebilirsiniz.

Osmaniye Toki Projelerine Nasıl Başvurabilirim ? Osmaniye merkezde iseniz valiliğe veya belediyeye, ilçesinde yaşıyorsanız ilçe belediyesi veya kaymakamlığa şahsen veya vekaletname ile başvuru yapabilirsiniz.