Şırnak Güncel TOKİ Projeleri ve Başvuru Tarihleri Sorgulama

Şırnak merkez veya ilçeleri (Beytüşşebap, Cizre, Güçlükonak, İdil, Silopi, Uludere) Güncel Toki Projeleri Sorgulaması Nasıl Yapılır? Şırnak ili genelinde toki proje sorgulaması yapmak için hazırladığımız  yazımızı okuyarak detaylı şekilde alt gelir gurubu, emekliler için özel veya sosyal konut projelerini, kampanyaları görüntüleyebileceksiniz.

T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca Şırnak iline ait güncel tüm projeleri satışlar gerçekleştirilmeden önce Türkiye genelinde tirajı yüksek ulusal gazetelerde, yerel gazetelerde ve İdarenin internet sitesinde duyurmaktadır.

Şırnak Toki Projeleri :  Şırnak Merkez ve ilçelerine (Beytüşşebap, Cizre, Güçlükonak, İdil, Silopi, Uludere) ait güncel konut projeleri hakkında bilgi edinmek için Toki Proje Sorgulama Resimli Anlatım konumuzu inceleyerek Şırnak konutlarının; konut tipleri, fiyatları ve ödeme koşullarıyla birlikte başvuru koşulları, tarihleri ve başvurunun yapılacağı yer ile başvuru sırasında istenecek belgeleri de görebilirsiniz.

Şırnak Toki Projelerine Nasıl Başvurabilirim ? Şırnak merkezde iseniz valiliğe veya belediyeye, ilçesinde yaşıyorsanız ilçe belediyesi veya kaymakamlığa şahsen veya vekaletname ile başvuru yapabilirsiniz.