Adana Merkez ve İlçeler Emlak Vergisi Sorgulama ve Online Ödeme

Adana İl ve İlçe Belediyeleri Genelinde Emlak Vergisi İşlemleri Adana Merkez ve İlçelerindeki Emlak Vergisi tahakkuku Adana belediyesi veya Adana ilçe belediyesinin yetkisi dahilinde bulunmaktadır.

Adana E-Belediye Sistemi İle Hangi İşlemler Yapılabilir? Adana merkez belediye veya  Aladağ, Ceyhan, Çukurova, Feke, İmamoğlu, Karaisalı, Karataş, Kozan, Pozantı, Saimbeyli, Sarıçam, Seyhan, Tufanbeyli, Yumurtalık, Yüreğir belediyesi e-belediyecilik sistemi kurmuş ise Çevre temizlik vergisi ödemeleri, su fatura borcu sorgulama ve ödemeleri, arsa rayiç/metrekare bedel sorgulamaları gibi pek çok işlemi aşağıdaki bağlantılara tıkladığınızda ilgili E-belediye sayfalarında yapabilirsiniz.

Adana Belediyesi ve ilçe belediyeleri Adana Belediyeleri Emlak vergisi sorgulama ve online sistem üzerinden kredi kartı ile ödeme seçeneklerini tek başlıkta toparladık. Adana Merkez E-Belediye veya Adana ilçe belediyelerine ait varsa E-Belediye sayfalarına ait bağlantıları aşağıdaki listede görebileceksiniz.

Adana Merkez ve Adana İlçe Belediyeleri Listesi Aşağıdaki Gibidir : Emlak Vergisi 2 taksitte tahsil edilmekte olup 1.Taksit 1 Mart-31Mayıs tarih aralığında, 2.Taksit 1 Kasım-1 Aralık tarihleri arasında ödenmesi gerekir. Not: Eğer link kısmı boş ise belediyenin E-belediye sistemine sahip olmadığı anlamına gelmektedir.

Adana Büyükşehir Belediyesi SORGULA
Aladağ Belediyesi SORGULA
Ceyhan Belediyesi SORGULA
Çukurova Belediyesi SORGULA
Feke Belediyesi SORGULA
İmamoğlu Belediyesi SORGULA
Karaisalı Belediyesi SORGULA
Karataş Belediyesi SORGULA
Kozan Belediyesi SORGULA
Pozantı‎ Belediyesi SORGULA
Saimbeyli Belediyesi SORGULA
Sarıçam Belediyesi SORGULA
Seyhan Belediyesi SORGULA
Tufanbeyli Belediyesi SORGULA
Yumurtalık Belediyesi SORGULA
Yüreğir Belediyesi SORGULA

Adana ve ilçe belediyeleri E-Belediyecilik hakkındaki düşüncelerinizi, Sorularınızı aşağıdaki Yorum bölümünden bizimle paylaşabilir, Adana ili ilgili bilgiler konusunda kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.

Puan Ver

Yorum yapın