Adıyaman Güncel TOKİ Projeleri ve Başvuru Tarihleri Sorgulama

Adıyaman merkez veya ilçeleri (Besni, Çelikhan, Gerger, Gölbaşı, Kâhta, Samsat, Sincik, Tut) Güncel Toki Projeleri Sorgulaması Nasıl Yapılır? Adıyaman ili genelinde toki proje sorgulaması yapmak için hazırladığımız  yazımızı okuyarak detaylı şekilde alt gelir gurubu, emekliler için özel veya sosyal konut projelerini, kampanyaları görüntüleyebileceksiniz.

T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca Adıyaman iline ait güncel tüm projeleri satışlar gerçekleştirilmeden önce Türkiye genelinde tirajı yüksek ulusal gazetelerde, yerel gazetelerde ve İdarenin internet sitesinde duyurmaktadır.

Adıyaman Toki Projeleri :  Adıyaman Merkez ve ilçelerine (Besni, Çelikhan, Gerger, Gölbaşı, Kâhta, Samsat, Sincik, Tut) ait güncel konut projeleri hakkında bilgi edinmek için Toki Proje Sorgulama Resimli Anlatım konumuzu inceleyerek Adıyaman konutlarının; konut tipleri, fiyatları ve ödeme koşullarıyla birlikte başvuru koşulları, tarihleri ve başvurunun yapılacağı yer ile başvuru sırasında istenecek belgeleri de görebilirsiniz.

Adıyaman Toki Projelerine Nasıl Başvurabilirim ? Adıyaman merkezde iseniz valiliğe veya belediyeye, ilçesinde yaşıyorsanız ilçe belediyesi veya kaymakamlığa şahsen veya vekaletname ile başvuru yapabilirsiniz.

Görüşünü Bildir

Yorum Yapmak İçin Tıkla