Bilecik Güncel TOKİ Projeleri ve Başvuru Tarihleri Sorgulama

Bilecik merkez veya ilçeleri (Bozüyük, Gölpazarı, İnhisar, Osmaneli, Pazaryeri, Söğüt, Yenipazar) Güncel Toki Projeleri Sorgulaması Nasıl Yapılır? Bilecik ili genelinde toki proje sorgulaması yapmak için hazırladığımız  yazımızı okuyarak detaylı şekilde alt gelir gurubu, emekliler için özel veya sosyal konut projelerini, kampanyaları görüntüleyebileceksiniz.

T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca Bilecik iline ait güncel tüm projeleri satışlar gerçekleştirilmeden önce Türkiye genelinde tirajı yüksek ulusal gazetelerde, yerel gazetelerde ve İdarenin internet sitesinde duyurmaktadır.

Bilecik Toki Projeleri :  Bilecik Merkez ve ilçelerine (Bozüyük, Gölpazarı, İnhisar, Osmaneli, Pazaryeri, Söğüt, Yenipazar) ait güncel konut projeleri hakkında bilgi edinmek için Toki Proje Sorgulama Resimli Anlatım konumuzu inceleyerek Bilecik konutlarının; konut tipleri, fiyatları ve ödeme koşullarıyla birlikte başvuru koşulları, tarihleri ve başvurunun yapılacağı yer ile başvuru sırasında istenecek belgeleri de görebilirsiniz.

Bilecik Toki Projelerine Nasıl Başvurabilirim ? Bilecik merkezde iseniz valiliğe veya belediyeye, ilçesinde yaşıyorsanız ilçe belediyesi veya kaymakamlığa şahsen veya vekaletname ile başvuru yapabilirsiniz.

Görüşünü Bildir

Yorum Yapmak İçin Tıkla