Hakkari Güncel TOKİ Projeleri ve Başvuru Tarihleri Sorgulama

Hakkari merkez veya ilçeleri (Çukurca, Şemdinli, Yüksekova) Güncel Toki Projeleri Sorgulaması Nasıl Yapılır? Hakkari ili genelinde toki proje sorgulaması yapmak için hazırladığımız  yazımızı okuyarak detaylı şekilde alt gelir gurubu, emekliler için özel veya sosyal konut projelerini, kampanyaları görüntüleyebileceksiniz.

T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca Hakkari iline ait güncel tüm projeleri satışlar gerçekleştirilmeden önce Türkiye genelinde tirajı yüksek ulusal gazetelerde, yerel gazetelerde ve İdarenin internet sitesinde duyurmaktadır.

Hakkari Toki Projeleri :  Hakkari Merkez ve ilçelerine (Çukurca, Şemdinli, Yüksekova) ait güncel konut projeleri hakkında bilgi edinmek için Toki Proje Sorgulama Resimli Anlatım konumuzu inceleyerek Hakkari konutlarının; konut tipleri, fiyatları ve ödeme koşullarıyla birlikte başvuru koşulları, tarihleri ve başvurunun yapılacağı yer ile başvuru sırasında istenecek belgeleri de görebilirsiniz.

Hakkari Toki Projelerine Nasıl Başvurabilirim ? Hakkari merkezde iseniz valiliğe veya belediyeye, ilçesinde yaşıyorsanız ilçe belediyesi veya kaymakamlığa şahsen veya vekaletname ile başvuru yapabilirsiniz.

Görüşünü Bildir

Yorum Yapmak İçin Tıkla