Iğdır Güncel TOKİ Projeleri ve Başvuru Tarihleri Sorgulama

Iğdır merkez veya ilçeleri (Aralık, Karakoyunlu, Tuzluca) Güncel Toki Projeleri Sorgulaması Nasıl Yapılır? Iğdır ili genelinde toki proje sorgulaması yapmak için hazırladığımız  yazımızı okuyarak detaylı şekilde alt gelir gurubu, emekliler için özel veya sosyal konut projelerini, kampanyaları görüntüleyebileceksiniz.

T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca Iğdır iline ait güncel tüm projeleri satışlar gerçekleştirilmeden önce Türkiye genelinde tirajı yüksek ulusal gazetelerde, yerel gazetelerde ve İdarenin internet sitesinde duyurmaktadır.

Iğdır Toki Projeleri :  Iğdır Merkez ve ilçelerine (Aralık, Karakoyunlu, Tuzluca) ait güncel konut projeleri hakkında bilgi edinmek için Toki Proje Sorgulama Resimli Anlatım konumuzu inceleyerek Iğdır konutlarının; konut tipleri, fiyatları ve ödeme koşullarıyla birlikte başvuru koşulları, tarihleri ve başvurunun yapılacağı yer ile başvuru sırasında istenecek belgeleri de görebilirsiniz.

Iğdır Toki Projelerine Nasıl Başvurabilirim ? Iğdır merkezde iseniz valiliğe veya belediyeye, ilçesinde yaşıyorsanız ilçe belediyesi veya kaymakamlığa şahsen veya vekaletname ile başvuru yapabilirsiniz

Görüşünü Bildir

Yorum Yapmak İçin Tıkla