Karaman Güncel TOKİ Projeleri ve Başvuru Tarihleri Sorgulama

Karaman merkez veya ilçeleri (Ayrancı, Başyayla, Ermenek, Kazımkarabekir, Sarıveliler) Güncel Toki Projeleri Sorgulaması Nasıl Yapılır? Karaman ili genelinde toki proje sorgulaması yapmak için hazırladığımız  yazımızı okuyarak detaylı şekilde alt gelir gurubu, emekliler için özel veya sosyal konut projelerini, kampanyaları görüntüleyebileceksiniz.

T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca Karaman iline ait güncel tüm projeleri satışlar gerçekleştirilmeden önce Türkiye genelinde tirajı yüksek ulusal gazetelerde, yerel gazetelerde ve İdarenin internet sitesinde duyurmaktadır.

Karaman Toki Projeleri :  Karaman Merkez ve ilçelerine (Ayrancı, Başyayla, Ermenek, Kazımkarabekir, Sarıveliler) ait güncel konut projeleri hakkında bilgi edinmek için Toki Proje Sorgulama Resimli Anlatım konumuzu inceleyerek Karaman konutlarının; konut tipleri, fiyatları ve ödeme koşullarıyla birlikte başvuru koşulları, tarihleri ve başvurunun yapılacağı yer ile başvuru sırasında istenecek belgeleri de görebilirsiniz.

Karaman Toki Projelerine Nasıl Başvurabilirim ? Karaman merkezde iseniz valiliğe veya belediyeye, ilçesinde yaşıyorsanız ilçe belediyesi veya kaymakamlığa şahsen veya vekaletname ile başvuru yapabilirsiniz.

Görüşünü Bildir

Yorum Yapmak İçin Tıkla