Kilis Merkez ve İlçeler Emlak Vergisi Sorgulama, Ödeme

Kilis merkez veya ilçelerinde taşınmazları bulunanların emlak vergilerini, çevre temizlik vergilerini Kilis merkez belediyesi veya ilçeleri Elbeyli, Musabeyli, Polateli Belediyeleri e-belediye sistemi üzerinden sorgulanması veya kredi kartı ile tahsilat işleminin yapılabilmesi için belediyenin E-Belediye uygulamasını ziyaret etmeniz gerekiyor.

Kilis Belediyesi ve ilçe belediyeleri Emlak vergisi sorgulama ve online sistem üzerinden kredi kartı ile ödeme seçeneklerini varsa E-Belediye sayfalarına ait bağlantıları aşağıdaki listede görebileceksiniz.

Kilis Merkez ve İlçe Belediyeleri Listesi Aşağıdaki Gibidir :  Not: Eğer link kısmı boş ise belediyenin E-belediye sistemine sahip olmadığı anlamına gelmektedir.

Kilis Belediyesi SORGULA
Elbeyli Belediyesi SORGULA
Musabeyli Belediyesi SORGULA
Polateli Belediyesi SORGULA

Emlak Vergisi 2 taksitte tahsil edilmekte olup 1.Taksit 1 Mart-31Mayıs tarih aralığında, 2.Taksit 1 Kasım-1 Aralık tarihleri arasında ödenmesi gerekir.

Kilis ve ilçe belediyeleri E-Belediyecilik hakkındaki düşüncelerinizi, Sorularınızı aşağıdaki Yorum bölümünden bizimle paylaşabilir, Kilis ili ilgili bilgiler konusunda kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.

Görüşünü Bildir

Yorum Yapmak İçin Tıkla