Kırşehir Güncel TOKİ Projeleri ve Başvuru Tarihleri Sorgulama

Kırşehir merkez veya ilçeleri (Akçakent, Akpınar, Boztepe, Çiçekdağı, Kaman, Mucur) Güncel Toki Projeleri Sorgulaması Nasıl Yapılır? Kırşehir ili genelinde toki proje sorgulaması yapmak için hazırladığımız  yazımızı okuyarak detaylı şekilde alt gelir gurubu, emekliler için özel veya sosyal konut projelerini, kampanyaları görüntüleyebileceksiniz.

T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca Kırşehir iline ait güncel tüm projeleri satışlar gerçekleştirilmeden önce Türkiye genelinde tirajı yüksek ulusal gazetelerde, yerel gazetelerde ve İdarenin internet sitesinde duyurmaktadır.

Kırşehir Toki Projeleri :  Kırşehir Merkez ve ilçelerine (Akçakent, Akpınar, Boztepe, Çiçekdağı, Kaman, Mucur) ait güncel konut projeleri hakkında bilgi edinmek için Toki Proje Sorgulama Resimli Anlatım konumuzu inceleyerek Kırşehir konutlarının; konut tipleri, fiyatları ve ödeme koşullarıyla birlikte başvuru koşulları, tarihleri ve başvurunun yapılacağı yer ile başvuru sırasında istenecek belgeleri de görebilirsiniz.

Kırşehir Toki Projelerine Nasıl Başvurabilirim ? Kırşehir merkezde iseniz valiliğe veya belediyeye, ilçesinde yaşıyorsanız ilçe belediyesi veya kaymakamlığa şahsen veya vekaletname ile başvuru yapabilirsiniz.

Görüşünü Bildir

Yorum Yapmak İçin Tıkla