Niğde Güncel TOKİ Projeleri ve Başvuru Tarihleri Sorgulama

Niğde merkez veya ilçeleri (Altunhisar, Bor, Çamardı, Çiftlik, Ulukışla) Güncel Toki Projeleri Sorgulaması Nasıl Yapılır? Niğde ili genelinde toki proje sorgulaması yapmak için hazırladığımız  yazımızı okuyarak detaylı şekilde alt gelir gurubu, emekliler için özel veya sosyal konut projelerini, kampanyaları görüntüleyebileceksiniz.

T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca Niğde iline ait güncel tüm projeleri satışlar gerçekleştirilmeden önce Türkiye genelinde tirajı yüksek ulusal gazetelerde, yerel gazetelerde ve İdarenin internet sitesinde duyurmaktadır.

Niğde Toki Projeleri :  Niğde Merkez ve ilçelerine (Altunhisar, Bor, Çamardı, Çiftlik, Ulukışla) ait güncel konut projeleri hakkında bilgi edinmek için Toki Proje Sorgulama Resimli Anlatım konumuzu inceleyerek Niğde konutlarının; konut tipleri, fiyatları ve ödeme koşullarıyla birlikte başvuru koşulları, tarihleri ve başvurunun yapılacağı yer ile başvuru sırasında istenecek belgeleri de görebilirsiniz.

Niğde Toki Projelerine Nasıl Başvurabilirim ? Niğde merkezde iseniz valiliğe veya belediyeye, ilçesinde yaşıyorsanız ilçe belediyesi veya kaymakamlığa şahsen veya vekaletname ile başvuru yapabilirsiniz.

Görüşünü Bildir

Yorum Yapmak İçin Tıkla