Tunceli Güncel TOKİ Projeleri ve Başvuru Tarihleri Sorgulama

Tunceli merkez veya ilçeleri (Çemişgezek, Hozat, Mazgirt, Nazımiye, Ovacık, Pertek, Pülümür) Güncel Toki Projeleri Sorgulaması Nasıl Yapılır? Tunceli ili genelinde toki proje sorgulaması yapmak için hazırladığımız  yazımızı okuyarak detaylı şekilde alt gelir gurubu, emekliler için özel veya sosyal konut projelerini, kampanyaları görüntüleyebileceksiniz.

T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca Tunceli iline ait güncel tüm projeleri satışlar gerçekleştirilmeden önce Türkiye genelinde tirajı yüksek ulusal gazetelerde, yerel gazetelerde ve İdarenin internet sitesinde duyurmaktadır.

Tunceli Toki Projeleri :  Tunceli Merkez ve ilçelerine (Çemişgezek, Hozat, Mazgirt, Nazımiye, Ovacık, Pertek, Pülümür) ait güncel konut projeleri hakkında bilgi edinmek için Toki Proje Sorgulama Resimli Anlatım konumuzu inceleyerek Tunceli konutlarının; konut tipleri, fiyatları ve ödeme koşullarıyla birlikte başvuru koşulları, tarihleri ve başvurunun yapılacağı yer ile başvuru sırasında istenecek belgeleri de görebilirsiniz.

Tunceli Toki Projelerine Nasıl Başvurabilirim ? Tunceli merkezde iseniz valiliğe veya belediyeye, ilçesinde yaşıyorsanız ilçe belediyesi veya kaymakamlığa şahsen veya vekaletname ile başvuru yapabilirsiniz.

Görüşünü Bildir

Yorum Yapmak İçin Tıkla