Bu sayfada Adıyaman Tut Tapu Müdürlüğü online randevu sistemiyle ücretsiz randevu alabilir, güncel adres, telefon numarası, faks numarasına ulaşabilirsiniz.

    Tut Tapu Müdürlüğü Adres ve İletişim Bilgileri

    Tut Tapu ve Kadastro müdürlüğü güncel ulaşım ve iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir.

    Adres Zübeyde Hanım Cad. Hükümet Konağı Kat:4 Tut/ Adıyaman
    Telefon Numarası 4162801017
    Randevu TelefonALO 181
    Faks Numarası4164412257
    E-Posta[email protected]
    Çalışma Saatleri08.30 – 17.00
    Web Sitesiwww.tkgm.gov.tr

    Adıyaman ilindeki size en yakın tapu müdürlüğü Tut değilse diğer Adıyaman Tapu ve Kadastro Müdürlüklerinin adreslerine buraya tıklayarak erişebilirsiniz.

    Tut Tapu Müdürlüğü Randevu Alma

    Tut Tapu Müdürlüğü

    T.C. Kimlik numaranız ile ücretsiz Tut Tapu Müdürlüğü işlem randevusu oluşturabilir, mevcut randevuları görüntüleyebilir/değiştirebilir veya iptal edebilirsiniz.

    Randevu Alma YöntemiSeçmek İçin Tıklayın
    Tut Tapu Online Randevuhttps://randevu.tkgm.gov.tr/tr/
    Telefonla Randevu181 (Tıkla Ara)

    Tut Tapu ve Kadastro Müdürlüğünden randevu aldığınızda gayrimenkul alım, satım, bildirim ve devir işlemlerini yapabilirsiniz.

    BİLGİLENDİRME : Tut Tapu Sicil Dairesinin randevu kontenjanı doluysa Adıyaman ilindeki size yakın başka bir tapu sicil dairesinden randevu almayı deneyebilirsiniz.

    Diğer Online İşlemler

    https://www.turkiye.gov.tr veya https://webtapu.tkgm.gov.tr üzerinden pek çok tapu işlemi Tut tapu müdürlüğüne gitmeden yapılabilir.

    E-Devlet İşlemleri :Tapu Bilgileri Sorgulama, Tapu ve Kadastro Harç ve Döner Sermaye Sorgulama, Ödeme, Tapu Bilgileri Sorgulama (Mirasçısı Olduğunuz Kişi Adına), Tapu Taşınmaz Beyan, Satış İşlemi Başvurusu, Tapu Kayıt Belgesi alma

    Web Tapu İşlemleri: Satış İşlemi Başvurusu, Tapu Kayıt Belgesi, Tapu Bilgileri Sorgulama, Başvuru yapma (Satış, İpotek, Satış-İpotek, İntikal vb), “İşlem Yapılmaz Beyan Tesisi” ile şerh koyma

    Paylaş.