TÜVTÜRK Ordu Araç Muayene İstasyonları

Bu sayfada Tüvtürk Ordu araç muayene istasyonlarından ücretsiz randevu alabilir, Ordu ilinde bulunan sabit ve gezici Tüvtürk araç muayene istasyonlarının adreslerini, telefon numarasını ve çalışma saatlerini görüntüleyebilirsiniz.

Tüvtürk Ordu Sabit Araç Muayene İstasyonları

Ordu ilindeki Tüvtürk Araç Muayene İstasyonları aşağıdaki gibidir. Linke tıkladığınızda ilgili istasyonun yol tarifi, çalışma saatleri, istasyonda yapılabilen işlemler ve ücretsiz randevu hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Ordu Tüvtürk İstasyonuRandevu
Ordu Merkez/AltınorduDetaylı Bilgi İçin Tıklayın
Fatsa TüvtürkDetaylı Bilgi İçin Tıklayın

Güncel Tüvtürk Ordu Gezici Araç Muayene Yerleri, Günleri

Ordu Merkez, Akkuş, Altınordu, Aybastı, Çamaş, Çatalpınar, Çaybaşı, Fatsa, Gölköy, Gülyalı, Gürgentepe, İkizce, Kabadüz, Kabataş, Korgan, Kumru, Mesudiye, Perşembe, Ulubey, Ünye ilçeleri, köylerinde yapılan güncel gezici araç muayene istasyonu yerlerini aşağıdaki tabloda görebilir, güncel araç muayene günlerini https://www.tuvturk.com.tr/gezici-istasyon-ziyaret-programi.aspx linkine tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

Ordu İlçesiGezici İstasyon Adresi
GÖLKÖY TüvtürkGölköy belediyesi düğün salonunun önü
ÜNYE TüvtürkÜnye Sanayi Sitesi girişi Trafo Yanı
AYBASTI Tüvtürkaybastı kapalı sebze pazarı
MESUDİYE TüvtürkMerkez cami önü, Çalık Yedaş Mesudiye İşletme Şefliği yanı
KORGAN TüvtürkTepe alan mah. Halı saha yanında
PERŞEMBE TüvtürkKozağzı mah. Vona park düğün salonu önü açık otoparkı
KUMRU Tüvtürkİlçe Otogarı

Binek otomobillerinizin periyodik fenni muayenelerini yaptırabileceğiniz gibi traktör muayenenizi de Tüvtürk Ordu gezici araç muayene istasyonlarında yaptırabilirsiniz.

Tüvtürk Ordu Araç Muayene Randevusu Alma

Tüvtürk Ordu Araç Muayene İstasyonu

Size en uygun randevu alma yöntemini seçerek hiç bir ücret ödemeden Tüvtürk Ordu araç muayene istasyonundan online randevu alabilirsiniz.

Tüvtürk Web Sitesi Üzerinden Randevuhttps://reservation.tuvturk.com.tr/Web.UI/
E-Devlet Üzerinden Randevuhttps://www.turkiye.gov.tr/muayene-randevu-kayit
Telefonla Randevu0850 222 88 88 (Tıkla Ara)

Ordu Tüvtürk araç muayene randevunuzu ücretsiz bir şekilde oluşturabilir, geçmiş araç muayene randevularınızı ve işlemlerinizi görüntüleyebilir, randevu iptal etme işlemlerini yapabilirsiniz. Araç muayene İşlemlerinizi nakit, kredi kartı veya banka kartı (ek komisyon alınabilir) ile ödeyerek gerçekleştirebilirsiniz.

Puan Ver

Yorum yapın