Yalova Güncel TOKİ Projeleri ve Başvuru Tarihleri Sorgulama

Yalova merkez veya ilçeleri (Altınova, Armutlu, Çınarcık, Çiftlikköy, Termal) Güncel Toki Projeleri Sorgulaması Nasıl Yapılır? Yalova ili genelinde toki proje sorgulaması yapmak için hazırladığımız  yazımızı okuyarak detaylı şekilde alt gelir gurubu, emekliler için özel veya sosyal konut projelerini, kampanyaları görüntüleyebileceksiniz.

T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca Yalova iline ait güncel tüm projeleri satışlar gerçekleştirilmeden önce Türkiye genelinde tirajı yüksek ulusal gazetelerde, yerel gazetelerde ve İdarenin internet sitesinde duyurmaktadır.

Yalova Toki Projeleri :  Yalova Merkez ve ilçelerine (Altınova, Armutlu, Çınarcık, Çiftlikköy, Termal) ait güncel konut projeleri hakkında bilgi edinmek için Toki Proje Sorgulama Resimli Anlatım konumuzu inceleyerek Yalova konutlarının; konut tipleri, fiyatları ve ödeme koşullarıyla birlikte başvuru koşulları, tarihleri ve başvurunun yapılacağı yer ile başvuru sırasında istenecek belgeleri de görebilirsiniz.

Yalova Toki Projelerine Nasıl Başvurabilirim ? Yalova merkezde iseniz valiliğe veya belediyeye, ilçesinde yaşıyorsanız ilçe belediyesi veya kaymakamlığa şahsen veya vekaletname ile başvuru yapabilirsiniz.

Görüşünü Bildir

Yorum Yapmak İçin Tıkla