Yalova ve İlçeler Online Çipli Kimlik, Ehliyet ve Pasaport Randevusu Alma

E-Devlet E-Randevu Sistemi ile birlikte Yalova ve ilçelerinde yaşayanlar için nüfus cüzdanı yenileme yani yeni çiplik kimlik alma işlemleri, yeni ehliyet müracatı veya eski ehliyetinizi yenisi (çipli ehliyet) ile değiştirme ve pasaport başvuru, yeni çipli biyometrik pasaport alma, değiştirme işlemlerini yapabilmek için Yalova veya size en yakın ilçedeki ; Çipli Kimlik işlemleri için Nüfus Müdürlüğü, Ehliyet ve Pasaport işlemleri için yetkili Emniyet Müdürlüğünden randevu günü almanız gerekiyor.

Emniyet Müdürlüklerinde veya Nüfus Müdürlüğündeki işlemlerinizi yapabilmeniz ve yoğunluktan etkilemeden, sıra beklemeden gerçekleştirebilmeniz için mutlaka önceden randevu alarak, randevu gününüz ve saatinizde gitmeniz gerekmektedir.

Yalova ve İlçeleri İçin Randevu Alma İşlemleri : Yalova ve İlçelerindeki Nüfus Müdürlüğü ve Emniyet Müdürlüğü İşlemlerini yapabilmek için E-Randevu sistemleri aşağıdaki şekildedir :

  • Emniyet Müdürlüğü E-Randevu Sistemi ile Pasaport başvuru, yenileme işlemleri randevusu alma işlemi hakkında detaylı anlatım için tıklayın.
  • Emniyet Müdürlüğü E-Randevu Sistemi ile Yeni Çipli Ehliyet başvuru, değiştirme, yenileme işlemleri randevusu alma işlemi hakkında detaylı ve resimli anlatım için tıklayın.
  • Nüfus Müdürlüğü Randevu Sistemi ile Yeni Çipli Kimlik Kartı başvuru randevusu alma işlemi hakkında resimli anlatım için tıklayın.

Ehliyet, Kimlik ve Pasaport için Randevulu İşlem Yapabileceğiniz Yalova ve İlçeleri Emniyet ve Nüfus Müdürlükleri

  • Altınova İlçe Nüfus Müdürlüğü ve Emniyet Müdürlüğü
  • Armutlu İlçe Nüfus Müdürlüğü ve Emniyet Müdürlüğü
  • Çınarcık İlçe Nüfus Müdürlüğü ve Emniyet Müdürlüğü
  • Çiftlikköy İlçe Nüfus Müdürlüğü ve Emniyet Müdürlüğü
  • Termal İlçe Nüfus Müdürlüğü ve Emniyet Müdürlüğü

Bazı bölgelerdeki Nüfus Müdürlükleri ve Emniyet müdürlükleri randevusuz da işlem yapabilmektedir. Bunun için mutlaka telefon ile bilgi almanız gerekir. Ancak yoğunluktan dolayı sıra beklemeniz gerekebilir.

Görüşünü Bildir

Yorum Yapmak İçin Tıkla