Afyon Merkez ve İlçeler Emlak Vergisi Sorgulama ve Online Ödeme

Afyon Genelinde Emlak, ÇTV Vergisi İşlemleri Afyon Merkez ve İlçelerindeki Emlak Vergisi, Çevre temizlik vergisi kayıt ve tahakkuku Afyon merkez veya Afyon ilçe belediyelerinin kendi yetki alanı dahilinde bulunuyor.

Afyon E-Belediye Sistemi İle  Afyon merkez belediye veya  Başmakçı, Bayat, Bolvadin, Çay, Çobanlar, Dazkırı, Dinar, Emirdağ, Evciler, Hocalar,İhsaniye, İscehisar, Kızılören, Sandıklı, Sinanpaşa, Sultandağı, Şuhut belediyesi e-belediyecilik sistemine sahipse Çevre temizlik vergisi ödemeleri, su fatura borcu sorgulama ve ödemeleri, arsa rayiç/metrekare bedel sorgulamaları gibi pek çok işlemi aşağıdaki bağlantılara tıkladığınızda ilgili E-belediye sayfalarında yapabilirsiniz.

Afyon ili genelindeki Emlak vergisi sorgulama ve kredi kartı ile ödeme seçeneklerini aşağıdaki listede, E-Belediye sayfalarına ait bağlantıları görebileceksiniz.  Not: Eğer link kısmı boş ise belediyenin E-belediye sistemine sahip olmadığı anlamına gelmektedir.

Afyon Belediyesi SORGULA
Başmakçı Belediyesi SORGULA
Bayat Belediyesi
Bolvadin Belediyesi SORGULA
Çay Belediyesi SORGULA
Çobanlar Belediyesi
Dazkırı Belediyesi SORGULA
Dinar Belediyesi SORGULA
Emirdağ Belediyesi SORGULA
Evciler Belediyesi SORGULA
Hocalar Belediyesi
İhsaniye Belediyesi
İscehisar Belediyesi SORGULA
Kızılören Belediyesi
Sandıklı Belediyesi
Sinanpaşa Belediyesi
Sultandağı Belediyesi
Şuhut Belediyesi

Emlak Vergisi 2 taksitte tahsil edilmekte olup 1.Taksit 1 Mart-31 Mayıs tarih aralığında, 2.Taksit 1 Kasım-1 Aralık tarihleri arasında ödenmesi gerekir.

Afyon ve ilçe belediyeleri E-Belediyecilik sistemi hakkındaki görüş ve önerilerinizi aşağıda bulunan yorum yap kısmından yapabilir, konu hakkında bilgi arayışında olan diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.

Görüşünü Bildir

Yorum Yapmak İçin Tıkla