Ardahan ve İlçe Belediyeleri Emlak Vergisi Sorgulama, Ödeme

Ardahan E-Belediye Sistemi ile Emlak, Çevre Temizlik Vergileri İşlemleri Ardahan merkez belediye veya Ardahan merkez veya Çıldır, Damal, Göle, Hanak, Posof Belediyeleri Emlak Vergisi tahakkuk, başvuru, kayıt ve tahsilat işlemleri yapılabilecektir.

Ardahan Merkez veya Ardahan ilçe belediyelerinin internet siteleri aracılığı ile Ardahan Merkez E-Belediye veya Ardahan ilçe belediyelerinin sınırları içerisinde bulunan bütün taşınmazlarınız ile ilgili (ev, arsa) işlemleri sadece T.C. Kimlik numaranızla yapılabiliyor.

Ardahan Merkez ve İlçe Belediyeleri e-belediyecilik sistemi kurmuş ise Çevre temizlik vergisi ödemeleri, su fatura borcu sorgulama ve ödemeleri, arsa rayiç/metrekare bedel sorgulamaları gibi pek çok işlemi aşağıdaki bağlantılara tıkladığınızda ilgili E-belediye sayfalarında yapabilirsiniz.

Ardahan İlçe Belediyeleri Listesi Aşağıdaki Gibidir :

Rayiç Bedel
Ardahan SORGULA
Çıldır SORGULA
Damal SORGULA
Göle SORGULA
Hanak SORGULA
Posof SORGULA

Emlak Vergisi veya Çevre Temizlik Vergisi sorgulayabileceğiniz Ardahan genelindeki ilçe belediyelerine ait linkler yukarıda verilmiştir. Link aktif değil ise muhtemelen belediyenin sayfasında bir bakım söz konusu veya E-Belediyecilik sistemine henüz geçmemişlerdir.

Görüşünü Bildir

Yorum Yapmak İçin Tıkla