Bitlis Merkez ve İlçeler Emlak Vergisi Sorgulama ve Online Ödeme

Bitlis İl ve İlçe Belediyeleri Genelinde Emlak Vergisi İşlemleri Bitlis Merkez ve İlçelerindeki Emlak Vergisi tahakkuku Bitlis belediyesi veya Bitlis ilçe belediyesinin yetkisi dahilinde bulunmaktadır.

Bitlis E-Belediye Sistemi İle Hangi İşlemler Yapılabilir? Bitlis merkez belediye veya  Adilcevaz, Ahlat, Güroymak, Hizan, Mutki, Tatvan belediyesi e-belediyecilik sistemi kurmuş ise Çevre temizlik vergisi ödemeleri, su fatura borcu sorgulama ve ödemeleri, arsa rayiç/metrekare bedel sorgulamaları gibi pek çok işlemi aşağıdaki bağlantılara tıkladığınızda ilgili E-belediye sayfalarında yapabilirsiniz.

Bitlis Belediyesi ve ilçe belediyeleri Emlak vergisi sorgulama ve  kredi kartı ile ödeme seçeneklerini tek başlıkta toparladık. Bitlis Merkez  veya  ilçe belediyelerine ait varsa E-Belediye sayfalarına ait bağlantıları aşağıdaki listede görebileceksiniz.

Eğer link kısmı boş ise belediyenin E-belediye sistemine sahip olmadığı anlamına gelmektedir.

Emlak Vergisi 2 taksitte tahsil edilmekte olup 1.Taksit 1 Mart-31Mayıs tarih aralığında, 2.Taksit 1 Kasım-1 Aralık tarihleri arasında ödenmesi gerekir.

Bitlis ve ilçe belediyeleri E-Belediyecilik hakkındaki düşüncelerinizi, Sorularınızı aşağıdaki Yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Görüşünü Bildir

Yorum Yapmak İçin Tıkla