Çayıralan Tapu Müdürlüğü Online Randevu

Bu sayfada Yozgat Çayıralan Tapu Müdürlüğü online randevu sistemiyle ücretsiz randevu alabilir, güncel adres, telefon numarası, faks numarasına ulaşabilirsiniz.

Çayıralan Tapu Müdürlüğü Adres ve İletişim Bilgileri

Çayıralan Tapu ve Kadastro müdürlüğü güncel ulaşım ve iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir.

Adres Yeni Mah. Hükümet Cad. Hükümet Konağı Kat:1 PK: 66600 Çayıralan/YOZGAT
Telefon Numarası 0 354 280 10 59
Randevu TelefonALO 181
E-Postacayiralan-tsm@tkgm.gov.tr
Çalışma Saatleri08.30 – 17.00
Web Sitesiwww.tkgm.gov.tr

Yozgat ilindeki size en yakın tapu müdürlüğü Çayıralan değilse diğer Yozgat Tapu ve Kadastro Müdürlüklerinin adreslerine buraya tıklayarak erişebilirsiniz.

Çayıralan Tapu Müdürlüğü Randevu Alma

Çayıralan Tapu Müdürlüğü

T.C. Kimlik numaranız ile ücretsiz Çayıralan Tapu Müdürlüğü işlem randevusu oluşturabilir, mevcut randevuları görüntüleyebilir/değiştirebilir veya iptal edebilirsiniz.

Randevu Alma YöntemiSeçmek İçin Tıklayın
Çayıralan Tapu Online Randevuhttps://randevu.tkgm.gov.tr/tr/
Telefonla Randevu181 (Tıkla Ara)

Çayıralan Tapu ve Kadastro Müdürlüğünden randevu aldığınızda gayrimenkul alım, satım, bildirim ve devir işlemlerini yapabilirsiniz.

BİLGİLENDİRME : Çayıralan Tapu Sicil Dairesinin randevu kontenjanı doluysa Yozgat ilindeki size yakın başka bir tapu sicil dairesinden randevu almayı deneyebilirsiniz.

Diğer Online İşlemler

https://www.turkiye.gov.tr veya https://webtapu.tkgm.gov.tr üzerinden pek çok tapu işlemi Çayıralan tapu müdürlüğüne gitmeden yapılabilir.

E-Devlet İşlemleri :Tapu Bilgileri Sorgulama, Tapu ve Kadastro Harç ve Döner Sermaye Sorgulama, Ödeme, Tapu Bilgileri Sorgulama (Mirasçısı Olduğunuz Kişi Adına), Tapu Taşınmaz Beyan, Satış İşlemi Başvurusu, Tapu Kayıt Belgesi alma

Web Tapu İşlemleri: Satış İşlemi Başvurusu, Tapu Kayıt Belgesi, Tapu Bilgileri Sorgulama, Başvuru yapma (Satış, İpotek, Satış-İpotek, İntikal vb), “İşlem Yapılmaz Beyan Tesisi” ile şerh koyma

Puan Ver

Yorum yapın