Edirne ve İlçeler Emlak Vergisi Sorgulama ve Kredi Kartı ile Ödeme

Edirne Belediyesi Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi Edirne il ve ilçe belediyeleri emlak vergisi, çevre temizlik vergisi sorgulama ve Edirne sınırları içerisindeki belediyelerin yetkisindeki işlemleri E-Belediye sistemi ile sorgulayabilir ve borcunuz varsa ödeme yapabilirsiniz.

Edirne Merkez veya Edirne ilçe belediyelerinin interaktif sistemleri vasıtasıyla Edirne Merkez E-Belediye veya Edirne ilçe belediyelerinin yetkisindeki işlemleri sadece Vatandaşlık numaranızı veya abone sicil numaranızı girerek yapabileceksiniz.

Edirne Emlak İşlemleri Nelerdir? Edirne merkez belediye veya  Enez, Havsa, İpsala, Keşan, Lalapaşa, Meriç, Süloğlu, Uzunköprü belediyesi e-belediyecilik sistemi kurmuş ise Çevre temizlik vergisi ödemeleri, su fatura borcu sorgulama ve ödemeleri, arsa rayiç/metrekare bedel sorgulamaları gibi pek çok işlemi aşağıdaki bağlantılara tıkladığınızda ilgili E-belediye sayfalarında yapabilirsiniz.

Edirne Merkez ve Edirne İlçe Belediyeleri Listesi Aşağıdaki Gibidir : Eğer link kısmı boş ise belediyenin E-belediye sistemine sahip olmadığı anlamına gelmektedir.

Emlak Vergisi Ödemesi Ne Zaman Yapılır? Emlak Vergisi ödemelerinin ilk taksiti 1 Mart tarihinden 31 Mayıs tarihine kadar, ikinci taksidi ise 1 Kasım tarihinden 1 Aralık tarihinde kadar ödenmesi gerekir. Aksi taktirde gecikme faizine maruz kalacaktır.
Edirne ve ilçe belediyeleri E-Belediyecilik hakkındaki düşüncelerinizi, Sorularınızı aşağıdaki Yorum bölümünden bizimle paylaşabilir ve sormak istediğiniz sorularınızı sorabilirsiniz.