Karabük ve İlçe Belediyeleri Emlak Vergisi Sorgulama, Ödeme

Karabük E-Belediye Sistemi ile Emlak, Çevre Temizlik Vergileri İşlemleri Karabük merkez belediye veya Karabük merkez veya Eflani, Eskipazar, Ovacık, Safranbolu, Yenice Belediyeleri Emlak Vergisi tahakkuk, başvuru, kayıt ve tahsilat işlemleri yapılabilecektir.

Karabük Merkez veya Karabük ilçe belediyelerinin internet siteleri aracılığı ile Karabük Merkez E-Belediye veya Karabük ilçe belediyelerinin sınırları içerisinde bulunan bütün taşınmazlarınız ile ilgili (ev, arsa) işlemleri sadece T.C. Kimlik numaranızla yapılabiliyor.

Karabük İlçe Belediyeleri Listesi Aşağıdaki Gibidir : Eğer link kısmı boş ise belediyenin E-belediye sistemine sahip olmadığı anlamına gelmektedir.

Karabük SORGULA
Eflani Belediyesi SORGULA
Eskipazar Belediyesi SORGULA
Ovacık Belediyesi SORGULA
Safranbolu Belediyesi SORGULA
Yenice Belediyesi SORGULA

Karabük Merkez ve İlçe Belediyeleri e-belediyecilik sistemi kurmuş ise Çevre temizlik vergisi ödemeleri, su fatura borcu sorgulama ve ödemeleri, arsa rayiç/metrekare bedel sorgulamaları gibi pek çok işlemi aşağıdaki bağlantılara tıkladığınızda ilgili E-belediye sayfalarında yapabilirsiniz.

Emlak Vergisi veya Çevre Temizlik Vergisi sorgulayabileceğiniz Karabük genelindeki ilçe belediyelerine ait linkler yukarıda verilmiştir. Link aktif değil ise muhtemelen belediyenin sayfasında bir bakım söz konusu veya E-Belediyecilik sistemine henüz geçmemişlerdir.

Puan Ver

Yorum yapın