Kırklareli ve İlçeler Emlak Vergisi Sorgulama ve Kredi Kartı ile Ödeme

Kırklareli Belediyesi sınırları dahilinde bulunan ve her türlü taşınmazın vergilendirme işlemlerini Kırklareli merkez belediyesi veya bağlı olduğu ilçe (Babaeski, Demirköy, Kofçaz, Lüleburgaz, Pehlivanköy, Pınarhisar, Vize ) belediyeleri gerçekleştirmektedir.

Kırklareli Belediyesi ve ilçe belediyeleri Kırklareli Belediyeleri Emlak vergisi sorgulama ve online sistem üzerinden kredi kartı ile ödeme seçeneklerini tek başlıkta toparladık. Kırklareli Merkez E-Belediye veya Kırklareli ilçe belediyelerine ait varsa E-Belediye sayfalarına ait bağlantıları aşağıdaki listede görebileceksiniz.

Bağlı olduğunuz belediye e-belediyecilik sistemi kurmuş ise Çevre temizlik vergisi ödemeleri, su fatura borcu sorgulama ve ödemeleri, arsa rayiç/metrekare bedel sorgulamaları gibi pek çok işlemi aşağıdaki bağlantılara tıkladığınızda ilgili E-belediye sayfalarında yapabilirsiniz.

Kırklareli Merkez ve Kırklareli İlçe Belediyeleri Listesi Aşağıdaki Gibidir :

Emlak Vergisi 2 taksitte tahsil edilmekte olup 1.Taksit 1 Mart-31 Mayıs tarih aralığında, 2.Taksit 1 Kasım-1 Aralık tarihleri arasında ödenmesi gerekir.

Not: Eğer link kısmı boş ise belediyenin E-belediye sistemine sahip olmadığı anlamına gelmektedir.

Kırklareli ve ilçe belediyeleri E-Belediyecilik hakkındaki düşüncelerinizi, Sorularınızı aşağıdaki Yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Görüşünü Bildir

Yorum Yapmak İçin Tıkla