Kırşehir ve İlçeler Emlak Vergisi Sorgulama ve Kredi Kartı ile Ödeme

Kırşehir ve İlçeleri sınırları içerisinde taşınmazlara sahip olanlar (ev, arsa, dükkan vb) emlak vergilerini mülkün bulunduğu il merkezi veya ilçe belediyelerine ödemeleri gerekmektedir. Aşağıdaki bilgilerle emlak vergisi borcunuzu internet üzerinden sorgulayabilir ve kredi kartı ile vezneye gitmeden ödeme yapabilirsiniz.

Kırşehir İmar Durumu, Planında Neler Görünür? Kırşehir merkez belediye veya  Akçakent, Akpınar, Boztepe, Çiçekdağı, Kaman, Mucur belediyesi e-belediyecilik sistemi kurmuş ise Çevre temizlik vergisi ödemeleri, su fatura borcu sorgulama ve ödemeleri, arsa rayiç/metrekare bedel sorgulamaları gibi pek çok işlemi aşağıdaki bağlantılara tıkladığınızda ilgili E-belediye sayfalarında yapabilirsiniz.

Kırşehir Merkez ve Kırşehir İlçe Belediyeleri Listesi Aşağıdaki Gibidir : Emlak Vergisi 2 taksitte tahsil edilmekte olup 1.Taksit 1 Mart-31Mayıs tarih aralığında, 2.Taksit 1 Kasım-1 Aralık tarihleri arasında ödenmesi gerekir.

Not: Eğer link kısmı boş ise belediyenin E-belediye sistemine sahip olmadığı anlamına gelmektedir. Yorum yap kısmından Kırşehir ve ilçe belediyeleri E-Belediyecilik hakkındaki düşüncelerinizi, Sorularınızı paylaşabilirsiniz.

Görüşünü Bildir

Yorum Yapmak İçin Tıkla