Kütahya Merkez Belediye ve İlçeler Emlak Vergisi Sorgulama ve Kredi Kartı ile Ödeme

Kütahya E-Belediye İşlemleri Kütahya Geneli veya Kütahya ilçeleri Altıntaş, Aslanapa, Çavdarhisar, Domaniç, Dumlupınar, Emet, Gediz, Hisarcık, Pazarlar, Simav, Şaphane, Tavşanlı belediyeleri sorumluluğundaki taşınmazların emlak vergisi işlemlerini online sistem üzerinden yapabilirsiniz. Kütahya ve bağlı belediyelerin E-Belediye sistemine sahip olması gerekir.

Kütahya Merkez veya Kütahya ilçe belediyelerinin internet siteleri aracılığı ile Kütahya Merkez E-Belediye veya Kütahya ilçe belediyelerinin sınırları içerisinde bulunan bütün taşınmazlarınız ile ilgili (ev, arsa) işlemleri sadece T.C. Kimlik numaranızla yapılabiliyor.

Kütahya ili ve ilçeleri genelinde E-Belediye uygulamasına sahip belediyelerin listesi aşağıdaki gibidir. Kütahya Emlak İşlemleri.

Emlak Vergisi Tahakkukları belediyeler tarafından 2 taksit şeklinde tahsil edilmektedir. İlk Taksit Ödeme tarihleri 1 Mart ile 31 Mayıs arasında, 2. Taksit Ödemeleri ise 1 Kasım – 1 Aralık tarihleri arasında yapılıyor.
Kütahya ve ilçe belediyeleri E-Belediyecilik hakkındaki düşüncelerinizi, Sorularınızı aşağıdaki Yorum bölümünden bizimle paylaşabilir ve sormak istediğiniz sorularınızı sorabilirsiniz.

Puan Ver

Yorum yapın