Nevşehir Merkez Belediye ve İlçeler Emlak Vergisi Sorgulama ve Kredi Kartı ile Ödeme

Nevşehir E-Belediye İşlemleri Nevşehir Geneli veya Nevşehir ilçeleri Acıgöl, Avanos, Derinkuyu, Gülşehir, Hacıbektaş, Kozaklı, Ürgüp belediyeleri sorumluluğundaki taşınmazların emlak vergisi işlemlerini online sistem üzerinden yapabilirsiniz. Nevşehir ve bağlı belediyelerin E-Belediye sistemine sahip olması gerekir.

Nevşehir Merkez veya Nevşehir ilçe belediyelerinin internet siteleri aracılığı ile Nevşehir Merkez E-Belediye veya Nevşehir ilçe belediyelerinin sınırları içerisinde bulunan bütün taşınmazlarınız ile ilgili (ev, arsa) işlemleri sadece T.C. Kimlik numaranızla yapılabiliyor.

Nevşehir ili ve ilçeleri genelinde E-Belediye uygulamasına sahip belediyelerin listesi aşağıdaki gibidir. Nevşehir Emlak İşlemleri.

Emlak Vergisi Tahakkukları belediyeler tarafından 2 taksit şeklinde tahsil edilmektedir. İlk Taksit Ödeme tarihleri 1 Mart ile 31 Mayıs arasında, 2. Taksit Ödemeleri ise 1 Kasım – 1 Aralık tarihleri arasında yapılıyor.

Nevşehir ve ilçe belediyeleri E-Belediyecilik hakkındaki düşüncelerinizi, Sorularınızı aşağıdaki Yorum bölümünden bizimle paylaşabilir ve sormak istediğiniz sorularınızı sorabilirsiniz.