Niğde Merkez Belediye ve İlçeler Emlak Vergisi Sorgulama ve Kredi Kartı ile Ödeme

Niğde Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi Niğde Merkez belediyesi yahut Niğde ilçeleri Altunhisar, Bor, Çamardı, Çiftlik, Ulukışla sınırlarındaki mülk veya arsanızın emlak ve çevre temizlik vergisi borç sorgulama ve ödeme işlemlerinden bahsedeceğiz. Ancak bunun için Niğde ve bağlı belediyelerin E-Belediye sistemine sahip olması gerekir.

Niğde Merkez veya Niğde ilçe belediyelerinin interaktif sistemleri vasıtasıyla Niğde Merkez E-Belediye veya Niğde ilçe belediyelerinin yetkisindeki işlemleri sadece Vatandaşlık numaranızı veya abone sicil numaranızı girerek yapabileceksiniz.

Niğde ili ve ilçeleri genelinde E-Belediye uygulamasına sahip belediyelerin listesi aşağıdaki gibidir. Niğde Emlak İşlemleri.

Emlak Vergisi Ödemesi Ne Zaman Yapılır? Emlak Vergisi ödemelerinin ilk taksiti 1 Mart tarihinden 31 Mayıs tarihine kadar, ikinci taksidi ise 1 Kasım tarihinden 1 Aralık tarihinde kadar ödenmesi gerekir. Aksi taktirde gecikme faizine maruz kalacaktır.
Niğde ve ilçe belediyeleri E-Belediyecilik hakkındaki düşüncelerinizi, Sorularınızı aşağıdaki Yorum bölümünden bizimle paylaşabilir ve sormak istediğiniz sorularınızı sorabilirsiniz.