Siirt Merkez Belediye ve İlçeler Emlak Vergisi Sorgulama ve Kredi Kartı ile Ödeme

Siirt E-Belediye İşlemleri Siirt Geneli veya Siirt ilçeleri Baykan, Eruh, Kurtalan, Pervari, Şirvan, Tillo belediyeleri sorumluluğundaki taşınmazların emlak vergisi işlemlerini online sistem üzerinden yapabilirsiniz. Siirt ve bağlı belediyelerin E-Belediye sistemine sahip olması gerekir.

Siirt Merkez veya Siirt ilçe belediyelerinin internet siteleri aracılığı ile Siirt Merkez E-Belediye veya Siirt ilçe belediyelerinin sınırları içerisinde bulunan bütün taşınmazlarınız ile ilgili (ev, arsa) işlemleri sadece T.C. Kimlik numaranızla yapılabiliyor.

Siirt ili ve ilçeleri genelinde E-Belediye uygulamasına sahip belediyelerin listesi aşağıdaki gibidir. Siirt Emlak İşlemleri.

Emlak Vergisi Tahakkukları belediyeler tarafından 2 taksit şeklinde tahsil edilmektedir. İlk Taksit Ödeme tarihleri 1 Mart ile 31 Mayıs arasında, 2. Taksit Ödemeleri ise 1 Kasım – 1 Aralık tarihleri arasında yapılıyor.
Siirt ve ilçe belediyeleri E-Belediyecilik hakkındaki düşüncelerinizi, Sorularınızı aşağıdaki Yorum bölümünden bizimle paylaşabilir ve sormak istediğiniz sorularınızı sorabilirsiniz.

Puan Ver

Yorum yapın