TÜVTÜRK Batman Araç Muayene Randevusu

Bu sayfada Tüvtürk Batman araç muayene istasyonu randevusunu ücretsiz olarak alabilir, Batman ilinde bulunan Tüvtürk araç muayene istasyonlarının adreslerini, telefon numarasını ve çalışma saatlerini görüntüleyebilirsiniz.

Tüvtürk Batman Adres ve İletişim Bilgileri

Adres Site Mah. Özgürlük Bulvarı No:180 BATMAN
Telefon Numarası0850 222 88 88
Çalışma Saatleri08.00 – 17.00 (Pazar günleri hariç)
Web Sitesiwww.tuvturk.com.tr

Batman araç muayene istasyonunda; Periyodik Fenni Muayene Hizmeti, Tekrar Muayenesi Hizmeti, Tadilat Muayenesi Hizmeti, Tespit Muayenesi Hizmeti, Egzoz Gazı Emisyon Ölçümü (Egzoz Muayenesi Randevusuz) işlemleri yapılabilmektedir.

Hatırlatma: Tüvtürk Batman araç muayene istasyonu pazar günleri ve resmi tatil günlerinde hizmet vermemektedir.

Tüvtürk Batman Araç Muayene Randevusu Alma

Tüvtürk Batman Araç Muayene İstasyonu

Size en uygun randevu alma yöntemini seçerek hiç bir ücret ödemeden Tüvtürk Batman araç muayene istasyonundan online randevu alabilirsiniz.

Tüvtürk Web Sitesi Üzerinden Randevuhttps://reservation.tuvturk.com.tr/Web.UI/
E-Devlet Üzerinden Randevuhttps://www.turkiye.gov.tr/muayene-randevu-kayit
Telefonla Randevu0850 222 88 88 (Tıkla Ara)

Batman Tüvtürk randevunuzu ücretsiz bir şekilde oluşturabilir, geçmiş araç muayene randevularınızı ve işlemlerinizi görüntüleyebilir, randevu iptal etme işlemlerini yapabilirsiniz.

Araç muayene İşlemlerinizi nakit, kredi kartı veya banka kartı (ek komisyon alınabilir) ile ödeyerek gerçekleştirebilirsiniz.

Batman İlçeleri Güncel Tüvtürk Gezici Araç Muayene Yerleri, Günleri

Batman Merkez, Beşiri, Gercüş, Hasankeyf, Kozluk, Sason ilçeleri, köylerinde yapılan güncel gezici araç muayene istasyonu yerlerini aşağıdaki tabloda görebilir, güncel araç muayene günlerini https://www.tuvturk.com.tr/gezici-istasyon-ziyaret-programi.aspx linkine tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

Batman İlçesiGezici İstasyon Adresi
KOZLUKTepecik mah. İran yolu üzeri Bal Gaz yanı
GERCÜŞBağlarbaşı Mahallesi Batman Caddesi No:33/1 Gercüş

Binek otomobillerinizin periyodik fenni muayenelerini yaptırabileceğiniz gibi traktör muayenenizi de Tüvtürk Batman gezici araç muayene istasyonlarında yaptırabilirsiniz.

Puan Ver

Yorum yapın