TÜVTÜRK Niğde Araç Muayene Randevusu

Bu sayfada Tüvtürk Niğde araç muayene istasyonu randevusunu ücretsiz olarak alabilir, Niğde ilinde bulunan Tüvtürk araç muayene istasyonlarının adreslerini, telefon numarasını ve çalışma saatlerini görüntüleyebilirsiniz.

Tüvtürk Niğde Adres ve İletişim Bilgileri

Adres İlhanlı Mah. Kayseri Yolu Cad. No: 218 NİĞDE
Telefon Numarası0850 222 88 88
Çalışma Saatleri08:30 – 17:30 (Pazar günleri hariç)
Web Sitesiwww.tuvturk.com.tr

Niğde araç muayene istasyonunda; Periyodik Fenni Muayene Hizmeti, Tekrar Muayenesi Hizmeti, Tadilat Muayenesi Hizmeti, Tespit Muayenesi Hizmeti, Egzoz Gazı Emisyon Ölçümü (Egzoz Muayenesi Randevusuz) işlemleri yapılabilmektedir.

Hatırlatma: Tüvtürk Niğde araç muayene istasyonu pazar günleri ve resmi tatil günlerinde hizmet vermemektedir.

Tüvtürk Niğde Araç Muayene Randevusu Alma

Tüvtürk Niğde Araç Muayene İstasyonu

Size en uygun randevu alma yöntemini seçerek hiç bir ücret ödemeden Tüvtürk Niğde araç muayene istasyonundan online randevu alabilirsiniz.

Tüvtürk Web Sitesi Üzerinden Randevuhttps://reservation.tuvturk.com.tr/Web.UI/
E-Devlet Üzerinden Randevuhttps://www.turkiye.gov.tr/muayene-randevu-kayit
Telefonla Randevu0850 222 88 88 (Tıkla Ara)

Niğde Tüvtürk randevunuzu ücretsiz bir şekilde oluşturabilir, geçmiş araç muayene randevularınızı ve işlemlerinizi görüntüleyebilir, randevu iptal etme işlemlerini yapabilirsiniz.

Araç muayene İşlemlerinizi nakit, kredi kartı veya banka kartı (ek komisyon alınabilir) ile ödeyerek gerçekleştirebilirsiniz.

Niğde İlçeleri Güncel Tüvtürk Gezici Araç Muayene Yerleri, Günleri

Niğde Merkez, Altunhisar, Bor, Çamardı, Çiftlik, Ulukışla ilçeleri, köylerinde yapılan güncel gezici araç muayene istasyonu yerlerini aşağıdaki tabloda görebilir, güncel araç muayene günlerini https://www.tuvturk.com.tr/gezici-istasyon-ziyaret-programi.aspx linkine tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

Niğde İlçesiGezici İstasyon Adresi
ÇAMARDIPTT yanı
ULUKIŞLAMezarlık yanı
BORHayvan Pazarı
ÇİFTLİKÇiftlik Hayvan pazarı
ALTUNHİSARAltunhisar otogarı

Binek otomobillerinizin periyodik fenni muayenelerini yaptırabileceğiniz gibi traktör muayenenizi de Tüvtürk Niğde gezici araç muayene istasyonlarında yaptırabilirsiniz.

Puan Ver

Yorum yapın