Tüvtürk Şanlıurfa Merkez Araç Muayene Randevusu

Bu sayfada Haliliye-Tüvtürk Şanlıurfa Merkez araç muayene istasyonu randevusunu ücretsiz olarak alabilir, Şanlıurfa Merkez Tüvtürk araç muayene istasyonunun adresi, telefon numarası ve çalışma saatlerini görüntüleyebilirsiniz.

Tüvtürk Şanlıurfa Merkez Adres ve İletişim Bilgileri

Adres Kepirli Mah. Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı No. 430 Haliliye / ŞANLIURFA
Telefon Numarası0850 222 88 88
Çalışma Saatleri08:00 – 17:30 (Pazar günleri hariç)
Web Sitesiwww.tuvturk.com.tr

Haliliye/Şanlıurfa Merkez araç muayene istasyonunda; Periyodik Fenni Muayene Hizmeti, Tekrar Muayenesi Hizmeti, Tadilat Muayenesi Hizmeti, Tespit Muayenesi Hizmeti, Egzoz Gazı Emisyon Ölçümü (Egzoz Muayenesi Randevusuz) işlemleri yapılabilmektedir.

Hatırlatma: Tüvtürk Şanlıurfa Merkez araç muayene istasyonu pazar günleri ve resmi tatil günlerinde hizmet vermemektedir.

Tüvtürk Şanlıurfa Merkez Araç Muayene Randevusu Alma

Tüvtürk Şanlıurfa Merkez Araç Muayene İstasyonu

Size en uygun randevu alma yöntemini seçerek hiç bir ücret ödemeden Tüvtürk Şanlıurfa Merkez/Haliliye araç muayene istasyonundan online randevu alabilirsiniz.

Tüvtürk Web Sitesi Üzerinden Randevuhttps://reservation.tuvturk.com.tr/Web.UI/
E-Devlet Üzerinden Randevuhttps://www.turkiye.gov.tr/muayene-randevu-kayit
Telefonla Randevu0850 222 88 88 (Tıkla Ara)

Şanlıurfa Merkez Tüvtürk araç muayene randevunuzu ücretsiz bir şekilde oluşturabilir, geçmiş araç muayene randevularınızı ve işlemlerinizi görüntüleyebilir, randevu iptal etme işlemlerini yapabilirsiniz.

Araç muayene İşlemlerinizi nakit, kredi kartı veya banka kartı (ek komisyon alınabilir) ile ödeyerek gerçekleştirebilirsiniz.

5/5 - (1 vote)

Yorum yapın