Uşak ve İlçelerinde Emlak Vergisi Sorgulama, Tahakkuk İşlemleri Uşak merkez belediyesi veya Uşak ilçeleri Banaz, Eşme, Karahallı, Sivaslı, Ulubey Belediyeleri e-belediye sistemlerinin işleyişi, emlak vegisinin sorgulanması ve kredi kartı ile ödenmesi işlemleri hakkında bilgi hazırladık.

    Uşak Belediyesi ve ilçe belediyelerinin Emlak vergisi sorgulama ve online sistem üzerinden kredi kartı ile ödeme seçeneklerini tek başlıkta toparladık. Uşak Merkez E-Belediye veya Uşak ilçe belediyeleri e-belediyecilik sistemi kurmuş ise Çevre temizlik vergisi ödemeleri, su fatura borcu sorgulama ve ödemeleri, arsa rayiç/metrekare bedel sorgulamaları gibi pek çok işlemi aşağıdaki bağlantılara tıkladığınızda ilgili E-belediye sayfalarında yapabilirsiniz.

    Uşak Merkez ve İlçe Belediyeleri Listesi Aşağıdaki Gibidir : Eğer link kısmı boş ise belediyenin E-belediye sistemine sahip olmadığı anlamına gelmektedir.

    Emlak Vergisi Tahakkukları belediyeler tarafından 2 taksit şeklinde tahsil edilmektedir. İl Taksit Ödeme tarihleri 1 Mart ile 31 Mayıs arasında, 2. Taksit Ödemeleri ise 1 Kasım – 1 Aralık tarihleri arasında yapılıyor.
    Uşak ve ilçe belediyeleri E-Belediyecilik hakkındaki düşüncelerinizi, Sorularınızı aşağıdaki Yorum bölümünden bizimle paylaşabilir, Uşak ili ilgili bilgiler konusunda kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.

    Paylaş.