Zonguldak ve İlçelerinde Emlak Vergisi Sorgulama, Tahakkuk İşlemleri Zonguldak merkez belediyesi veya Zonguldak ilçeleri Alaplı, Çaycuma, Devrek, Gökçebey, KaradenizEreğli, Kilimli, Kozlu Belediyeleri e-belediye sistemlerinin işleyişi, emlak vegisinin sorgulanması ve kredi kartı ile ödenmesi işlemleri hakkında bilgi hazırladık.

    Zonguldak Belediyesi ve ilçe belediyeleri Zonguldak ili genelindeki bütün belediyecilik işlemlerini yapabilirsiniz. Zonguldak Merkez E-Belediye veya Zonguldak ilçe belediyelerinin sınırları içerisinde bulunan bütün taşınmazlarınız ile ilgili (ev, arsa) işlemleri, E-Belediye sistemi kolaylaştırmaktadır.

    Zonguldak Merkez ve İlçe Belediyeleri Listesi Aşağıdaki Gibidir : Eğer link kısmı boş ise belediyenin E-belediye sistemine sahip olmadığı anlamına gelmektedir.

    Emlak Vergisi Tahakkukları belediyeler tarafından 2 taksit şeklinde tahsil edilmektedir. İl Taksit Ödeme tarihleri 1 Mart ile 31 Mayıs arasında, 2. Taksit Ödemeleri ise 1 Kasım – 1 Aralık tarihleri arasında yapılıyor.

    Zonguldak ve ilçe belediyeleri E-Belediyecilik hakkındaki düşüncelerinizi, Sorularınızı aşağıdaki Yorum bölümünden bizimle paylaşabilir, Zonguldak ili ilgili bilgiler konusunda kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.

    Paylaş.