Zonguldak Merkez ve İlçeler Emlak Vergisi Sorgulama ve Online Ödeme

Zonguldak ve İlçelerinde Emlak Vergisi Sorgulama, Tahakkuk İşlemleri Zonguldak merkez belediyesi veya Zonguldak ilçeleri Alaplı, Çaycuma, Devrek, Gökçebey, KaradenizEreğli, Kilimli, Kozlu Belediyeleri e-belediye sistemlerinin işleyişi, emlak vegisinin sorgulanması ve kredi kartı ile ödenmesi işlemleri hakkında bilgi hazırladık.

Zonguldak Belediyesi ve ilçe belediyeleri Zonguldak ili genelindeki bütün belediyecilik işlemlerini yapabilirsiniz. Zonguldak Merkez E-Belediye veya Zonguldak ilçe belediyelerinin sınırları içerisinde bulunan bütün taşınmazlarınız ile ilgili (ev, arsa) işlemleri, E-Belediye sistemi kolaylaştırmaktadır.

Zonguldak Merkez ve İlçe Belediyeleri Listesi Aşağıdaki Gibidir : Eğer link kısmı boş ise belediyenin E-belediye sistemine sahip olmadığı anlamına gelmektedir.

Emlak Vergisi Tahakkukları belediyeler tarafından 2 taksit şeklinde tahsil edilmektedir. İl Taksit Ödeme tarihleri 1 Mart ile 31 Mayıs arasında, 2. Taksit Ödemeleri ise 1 Kasım – 1 Aralık tarihleri arasında yapılıyor.

Zonguldak ve ilçe belediyeleri E-Belediyecilik hakkındaki düşüncelerinizi, Sorularınızı aşağıdaki Yorum bölümünden bizimle paylaşabilir, Zonguldak ili ilgili bilgiler konusunda kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.