Ağrı Merkez ve İlçeler Emlak Vergisi Sorgulama ve Online Ödeme

Ağrı il merkezi veya ilçelerinde konut sahibi olanların Emlak Vergisi borç sorgulama ve online ödeme seçenekleri.  Ağrı Merkez ve İlçelerindeki Emlak Vergisi tahakkuku belediyelerin kendi yetkisi dahilinde bulunmaktadır.

Ağrı merkez belediye ve ilçe belediyeleri Emlak vergisi sorgulama ve online sistem üzerinden kredi kartı ile ödeme seçeneklerini tek başlıkta toparladık. Ağrı Merkez E-Belediye veya Ağrı ilçe belediyelerine ait varsa E-Belediye sayfalarına ait bağlantıları aşağıdaki listede görebileceksiniz.

Ağrı E-Belediye Sistemi İle Hangi İşlemler Yapılabilir? Ağrı merkez belediye veya  Diyadin, Doğubayazıt, Eleşkirt, Hamur, Patnos, Taşlıçay, Tutak belediyesi e-belediyecilik sistemi kurmuş ise Çevre temizlik vergisi ödemeleri, su fatura borcu sorgulama ve ödemeleri, arsa rayiç/metrekare bedel sorgulamaları gibi pek çok işlemi aşağıdaki bağlantılara tıkladığınızda ilgili E-belediye sayfalarında yapabilirsiniz.

Emlak Vergisi 2 taksitte tahsil edilmekte olup 1.Taksit 1 Mart-31Mayıs tarih aralığında, 2.Taksit 1 Kasım-1 Aralık tarihleri arasında ödenmesi gerekir.

Not: Eğer link kısmı boş ise belediyenin E-belediye sistemine sahip olmadığı anlamına gelmektedir. Ağrı ve ilçe belediyeleri E-Belediyecilik hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

5/5 - (1 vote)

Yorum yapın