Amasya Merkez ve İlçeler Emlak Vergisi Sorgulama ve Online Ödeme

Amasya İl ve İlçe Belediyeleri Emlak Vergisi Amasya Merkez ve İlçelerindeki Emlak Vergisi tahakkuku Amasya belediyesi veya Amasya ilçe belediyesinin yetkisi dahilinde bulunmaktadır. E-Belediye sistemi sayesinde sorgulama ve ödeme işlemi mümkün olacaktır.

Amasya E-Belediye Sistemi İle  Amasya merkez belediye veya  Göynücek, Gümüşhacıköy, Hamamözü, Merzifon, Suluova, Taşova belediyesi e-belediyecilik sistemi kurmuş ise Çevre temizlik vergisi ödemeleri, su fatura borcu sorgulama ve ödemeleri, arsa rayiç/metrekare bedel sorgulamaları gibi pek çok işlemi aşağıdaki bağlantılara tıkladığınızda ilgili E-belediye sayfalarında yapabilirsiniz.

Amasya Merkez ve Amasya İlçe Belediyeleri Listesi Aşağıdaki Gibidir :  Eğer link kısmı boş ise belediyenin E-belediye sistemine sahip olmadığı anlamına gelmektedir.

Emlak Vergisi 2 taksitte tahsil edilmekte olup 1.Taksit 1 Mart-31Mayıs tarih aralığında, 2.Taksit 1 Kasım-1 Aralık tarihleri arasında ödenmesi gerekir. Amasya ve ilçe belediyeleri E-Belediyecilik hakkındaki düşüncelerinizi, Sorularınızı aşağıdaki Yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Görüşünü Bildir

Yorum Yapmak İçin Tıkla