Gümüşhacıköy E-İmar Durumu Sorgulama 2023

Amasya Gümüşhacıköy E-İmar uygulaması ile Gümüşhacıköy Belediyesi imar durumu sorgulama, güncel imar planı ve uygulama planı görüntüleme işlemleri yapılabilir, imar uygulama planı ile Gümüşhacıköy ilçesindeki arsa yapım izin durumlarına ulaşılabilmektedir.

Gümüşhacıköy E-İmar Durumu Sorgulama

Gümüşhacıköy E-İmar Sorgulama

Gümüşhacıköy E-İmar sorgulama uygulamasında mahalle, sokak, kapı numarası bilgileriyle veya parsel ve ada numaralarını girerek imar durumunu, güncel imar planlarını sorgulayabilirsiniz. Gümüşhacıköy E-İmar Durumunu Sorgulamak/Öğrenmek İçin Tıklayın.

Araziye ait Ada/Parsel numarasını bilmiyorsanız Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Ada/Parsel sorgu uygulaması üzerinden öğrenebilirsiniz.

Gümüşhacıköy Belediyesi e-imar uygulaması çalışmıyorsa “imar durum dilekçesi ve tapu fotokopisi” ile birlikte Gümüşhacıköy Belediyesinin imar işlerine başvurmak gerekmektedir.

Diğer Amasya ilçelerindeki E-İmar durumlarını sorgulamak isterseniz Amasya ve İlçeleri İmar Durumu Sorgulama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Gümüşhacıköy E-İmar Planı Ne İşe Yarar?

Harita üzerinden Gümüşhacıköy ilçesindeki Adatepe, Ağcadede, Artıkabat, Camikebir, Cumara, Çay, Hacıyahya, Irgat, Saray, Şıhlar, Tekke, Yenicami, Akpınar, Alören, Aşağıovacık, Bacakoğlu, Bademli, Balıklı, Beden, Çalköy, Çavuşköy, Çetmi, Çiftçioğlu, Çitli, Derbentobruğu, Doluca, Dumanlı, Eslemez, Güllüce, Güplüce, Güvemözü, İmirler, Kağnıcı, Karaali, Karacaören, Karakaya, Keçi, Kılıçaslan, Kırca, Kızık, Kızılca, Kiziroğlu, Koltuk, Konuktepe, Korkut, Köseler, Kutluca, Kuzalan, Ovabaşı, Pusacak, Sallar, Saraycık, Sarayözü, Sekü, Yazıyeri, Yeniköy mahallelerine ait uygulama imar planlarına erişilebilir, ada ve parsel sorgulama yapılabilir, bölgenin imar izin durumu ve niteliği (tarla, arsa, konut, orman, sosyal tesis vb.) anlaşılabilmektedir. E-İmar planını görüntülediğinizde mutlaka plan notları bölümünü inceleyiniz.

1/1000 ölçekli Gümüşhacıköy e-imar uygulama planına göre arazi üzerinde neler yapılabileceğini, bina kat/yükseklik izinlerini, otopark, bahçe mesafeleri gibi detayları öğrenebilirsiniz. Arsa üzerinde işlem yapmadan önce Gümüşhacıköy Belediyesinden imar durum belgesine sahip olunmalıdır.

Gümüşhacıköy Belediyesi Askı İmar Planı Değişiklikleri

Gümüşhacıköy Belediyesi imar planlarındaki son değişiklikler ve askıya çıkan imar planları Gümüşhacıköy Belediyesi resmi web sitesinin duyurular bölümünden veya T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Coğrafi Bilgi Sistemleri Uygulaması üzerinden il/ilçe ismi aramasıyla veya harita üzerinden ilçe seçimi yapılarak da görüntülenebilir. Askı İmar Planları veya Yürürlükteki İmar Planlarını incelemek için ilgili içeriğe tıklayabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yapmak İçin Tıklayın