Antalya Merkez ve İlçeler Emlak Vergisi Sorgulama ve Online Ödeme

Antalya Büyükşehir Belediyesi ve İlçe belediyelerine ait emlak vergisi, Çevre temizlik vergisi, güncel rayiç bedel, Metrekare fiyatları bilgisine E-Belediye sistemi üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca emlak beyannamesi ve kredi kartı ile vergi ödemelerini de yine bu sistem üzerinden yapmanız mümkün.

Antalya E-Belediye Sistemi İle Hangi İşlemler Yapılabilir? Antalya merkez belediye veya  Akseki, Aksu, Alanya, Demre, Döşemealtı, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı, Kaş, Kemer, Kepez, Konyaaltı, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Muratpaşa, Serik belediyesi e-belediyecilik sistemi kurmuş ise Çevre temizlik vergisi ödemeleri, su fatura borcu sorgulama ve ödemeleri, arsa rayiç/metrekare bedel sorgulamaları gibi pek çok işlemi aşağıdaki bağlantılara tıkladığınızda ilgili E-belediye sayfalarında yapabilirsiniz.

Antalya Büyükşehir veya Antalya İlçe Belediyeleri Listesi Aşağıdaki Gibidir :  Eğer link kısmı boş ise belediyenin E-belediye sistemine sahip olmadığı anlamına gelmektedir.

Emlak Vergisi 2 taksitte tahsil edilmekte olup 1.Taksit 1 Mart-31Mayıs tarih aralığında, 2.Taksit 1 Kasım-1 Aralık tarihleri arasında ödenmesi gerekir.

Antalya Büyükşehir Belediyesi veya ilçe belediyeleri e-belediyecilik online işlemleri hakkında soru ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Görüşünü Bildir

Yorum Yapmak İçin Tıkla