Bartın ve İlçeler Belediyesi Bartın ilinde, merkez belediyesi sınırları dahilinde bulunan veya Bartın merkez veya Amasra, Kurucaşile, Ulus belediyesi Online işlemler (E-Belediye) kapsamında internet üzerinden sorgulanabilir ve sistem müsade ediyorsa kredi kartı ile ödeme yapılabilir.

  Bartın Merkez veya Bartın ilçe belediyelerinin internet siteleri aracılığı ile Bartın Merkez E-Belediye veya Bartın ilçe belediyelerinin sınırları içerisinde bulunan bütün taşınmazlarınız ile ilgili (ev, arsa) işlemleri sadece T.C. Kimlik numaranızla yapılabiliyor.

  Bartın Merkez ve İlçe Belediyeleri e-belediyecilik sistemi kurmuş ise Çevre temizlik vergisi ödemeleri, su fatura borcu sorgulama ve ödemeleri, arsa rayiç/metrekare bedel sorgulamaları gibi pek çok işlemi aşağıdaki bağlantılara tıkladığınızda ilgili E-belediye sayfalarında yapabilirsiniz.

  Bartın İlçe Belediyeleri Listesi Aşağıdaki Gibidir : Eğer link kısmı boş ise belediyenin E-belediye sistemine sahip olmadığı anlamına gelmektedir. Bartın ili ilgili bilgiler konusunda kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.

  Bartın SORGULA
  Amasra SORGULA
  Kurucaşile SORGULA
  Ulus SORGULA

  Emlak Vergisi veya Çevre Temizlik Vergisi sorgulayabileceğiniz Bartın genelindeki ilçe belediyelerine ait linkler yukarıda verilmiştir. Link aktif değil ise muhtemelen belediyenin sayfasında bir bakım söz konusu veya E-Belediyecilik sistemine henüz geçmemişlerdir.

  Paylaş.