Batman ve İlçeler Belediyesi Batman ilinde, merkez belediyesi sınırları dahilinde bulunan veya Batman merkez veya Beşiri, Gercüş, Hasankeyf, Kozluk, Sason belediyesi Online işlemler (E-Belediye) kapsamında internet üzerinden sorgulanabilir ve sistem müsade ediyorsa kredi kartı ile ödeme yapılabilir.

  Batman Merkez veya Batman ilçe belediyelerinin internet siteleri aracılığı ile Batman Merkez E-Belediye veya Batman ilçe belediyelerinin sınırları içerisinde bulunan bütün taşınmazlarınız ile ilgili (ev, arsa) işlemleri sadece T.C. Kimlik numaranızla yapılabiliyor.

  Batman Merkez ve İlçe Belediyeleri e-belediyecilik sistemi kurmuş ise Çevre temizlik vergisi ödemeleri, su fatura borcu sorgulama ve ödemeleri, arsa rayiç/metrekare bedel sorgulamaları gibi pek çok işlemi aşağıdaki bağlantılara tıkladığınızda ilgili E-belediye sayfalarında yapabilirsiniz.

  Batman İlçe Belediyeleri Listesi Aşağıdaki Gibidir : Eğer link kısmı boş ise belediyenin E-belediye sistemine sahip olmadığı anlamına gelmektedir.

  Batman SORGULA
  Beşiri SORGULA
  Gercüş SORGULA
  Hasankeyf SORGULA
  Kozluk SORGULA
  Sason SORGULA

  Emlak Vergisi veya Çevre Temizlik Vergisi sorgulayabileceğiniz Batman genelindeki ilçe belediyelerine ait linkler yukarıda verilmiştir. Link aktif değil ise muhtemelen belediyenin sayfasında bir bakım söz konusu veya E-Belediyecilik sistemine henüz geçmemişlerdir.

  Paylaş.