Bu sayfada Muğla Bodrum Tapu Müdürlüğü online randevu sistemiyle ücretsiz randevu alabilir, güncel adres, telefon numarası, faks numarasına ulaşabilirsiniz.

  Bodrum Tapu Müdürlüğü Adres ve İletişim Bilgileri

  Bodrum Tapu ve Kadastro müdürlüğü güncel ulaşım ve iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir.

  Adres Kemer Cad. C Blok No:11 C/2.3 Ortakent/BODRUM
  Telefon Numarası 0252 280 15 17
  Randevu TelefonALO 181
  Faks Numarası
  E-Posta[email protected]
  Çalışma Saatleri08.30 – 17.00
  Web Sitesiwww.tkgm.gov.tr

  Muğla ilindeki size en yakın tapu müdürlüğü Bodrum değilse diğer Muğla Tapu ve Kadastro Müdürlüklerinin adreslerine buraya tıklayarak erişebilirsiniz.

  Bodrum Tapu Müdürlüğü Randevu Alma

  Bodrum Tapu Müdürlüğü

  T.C. Kimlik numaranız ile ücretsiz Bodrum Tapu Müdürlüğü işlem randevusu oluşturabilir, mevcut randevuları görüntüleyebilir/değiştirebilir veya iptal edebilirsiniz.

  Randevu Alma YöntemiSeçmek İçin Tıklayın
  Bodrum Tapu Online Randevuhttps://randevu.tkgm.gov.tr/tr/
  Telefonla Randevu181 (Tıkla Ara)

  Bodrum Tapu ve Kadastro Müdürlüğünden randevu aldığınızda gayrimenkul alım, satım, bildirim ve devir işlemlerini yapabilirsiniz.

  BİLGİLENDİRME : Bodrum Tapu Sicil Dairesinin randevu kontenjanı doluysa Muğla ilindeki size yakın başka bir tapu sicil dairesinden randevu almayı deneyebilirsiniz.

  Diğer Online İşlemler

  https://www.turkiye.gov.tr veya https://webtapu.tkgm.gov.tr üzerinden pek çok tapu işlemi Bodrum tapu müdürlüğüne gitmeden yapılabilir.

  E-Devlet İşlemleri :Tapu Bilgileri Sorgulama, Tapu ve Kadastro Harç ve Döner Sermaye Sorgulama, Ödeme, Tapu Bilgileri Sorgulama (Mirasçısı Olduğunuz Kişi Adına), Tapu Taşınmaz Beyan, Satış İşlemi Başvurusu, Tapu Kayıt Belgesi alma

  Web Tapu İşlemleri: Satış İşlemi Başvurusu, Tapu Kayıt Belgesi, Tapu Bilgileri Sorgulama, Başvuru yapma (Satış, İpotek, Satış-İpotek, İntikal vb), “İşlem Yapılmaz Beyan Tesisi” ile şerh koyma

  Paylaş.