Hakkari ve İlçeler Emlak Vergisi Sorgulama ve Kredi Kartı ile Ödeme

Hakkari Belediyesi Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi Hakkari il ve ilçe belediyeleri emlak vergisi, çevre temizlik vergisi sorgulama ve Hakkari sınırları içerisindeki belediyelerin yetkisindeki işlemleri E-Belediye sistemi ile sorgulayabilir ve borcunuz varsa ödeme yapabilirsiniz.

Hakkari Merkez veya Hakkari ilçe belediyelerinin interaktif sistemleri vasıtasıyla Hakkari Merkez E-Belediye veya Hakkari ilçe belediyelerinin yetkisindeki işlemleri sadece Vatandaşlık numaranızı veya abone sicil numaranızı girerek yapabileceksiniz.

Hakkari Emlak İşlemleri Nelerdir? Hakkari merkez belediye veya  Çukurca, Şemdinli, Yüksekova belediyesi e-belediyecilik sistemi kurmuş ise Çevre temizlik vergisi ödemeleri, su fatura borcu sorgulama ve ödemeleri, arsa rayiç/metrekare bedel sorgulamaları gibi pek çok işlemi aşağıdaki bağlantılara tıkladığınızda ilgili E-belediye sayfalarında yapabilirsiniz.

Hakkari Merkez ve Hakkari İlçe Belediyeleri Listesi Aşağıdaki Gibidir : Eğer link kısmı boş ise belediyenin E-belediye sistemine sahip olmadığı anlamına gelmektedir.

Emlak Vergisi Ödemesi Ne Zaman Yapılır? Emlak Vergisi ödemelerinin ilk taksiti 1 Mart tarihinden 31 Mayıs tarihine kadar, ikinci taksidi ise 1 Kasım tarihinden 1 Aralık tarihinde kadar ödenmesi gerekir. Aksi taktirde gecikme faizine maruz kalacaktır.
Hakkari ve ilçe belediyeleri E-Belediyecilik hakkındaki düşüncelerinizi, Sorularınızı aşağıdaki Yorum bölümünden bizimle paylaşabilir ve sormak istediğiniz sorularınızı sorabilirsiniz.

Puan Ver

Yorum yapın