Bolu Merkez ve İlçeler Emlak Vergisi Sorgulama ve Online Ödeme

Bolu merkez belediyesi ve İlçeleri sınırları içerisinde taşınmazlara sahip olanlar (ev, arsa, dükkan vb) emlak vergilerini mülkün bulunduğu il merkezi veya ilçe belediyelerine ödemeleri gerekmektedir. Aşağıdaki bilgilerle emlak vergisi borcunuzu internet üzerinden sorgulayabilir ve kredi kartı ile vezneye gitmeden ödeme yapabilirsiniz.

Bolu E-Belediye Sistemi İle Hangi İşlemler Yapılabilir? Bolu merkez belediye veya  Dörtdivan, Gerede, Göynük, Kıbrıscık, Mengen, Mudurnu, Seben, Yeniçağa belediyesi e-belediyecilik sistemi kurmuş ise Çevre temizlik vergisi ödemeleri, su fatura borcu sorgulama ve ödemeleri, arsa rayiç/metrekare bedel sorgulamaları gibi pek çok işlemi aşağıdaki bağlantılara tıkladığınızda ilgili E-belediye sayfalarında yapabilirsiniz.

Bolu Merkez ve Bolu İlçe Belediyeleri Listesi Aşağıdaki Gibidir :  Not: Eğer link kısmı boş ise belediyenin E-belediye sistemine sahip olmadığı anlamına gelmektedir.

Emlak Vergisi 2 taksitte tahsil edilmekte olup 1.Taksit 1 Mart-31Mayıs tarih aralığında, 2.Taksit 1 Kasım-1 Aralık tarihleri arasında ödenmesi gerekir. Bolu ve ilçe belediyeleri E-Belediyecilik hakkındaki düşüncelerinizi, Sorularınızı aşağıdaki Yorum bölümünden bizimle paylaşabilir, Bolu ili ilgili bilgiler konusunda kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.