Gümüşhane ve İlçeler Emlak Vergisi Sorgulama ve Kredi Kartı ile Ödeme

Gümüşhane Belediyesi Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi Gümüşhane il ve ilçe belediyeleri emlak vergisi, çevre temizlik vergisi sorgulama ve Gümüşhane sınırları içerisindeki belediyelerin yetkisindeki işlemleri E-Belediye sistemi ile sorgulayabilir ve borcunuz varsa ödeme yapabilirsiniz.

Gümüşhane Merkez veya Gümüşhane ilçe belediyelerinin interaktif sistemleri vasıtasıyla Gümüşhane Merkez E-Belediye veya Gümüşhane ilçe belediyelerinin yetkisindeki işlemleri sadece Vatandaşlık numaranızı veya abone sicil numaranızı girerek yapabileceksiniz.

Gümüşhane Emlak İşlemleri Nelerdir? Gümüşhane merkez belediye veya  Kelkit, Köse, Kürtün, Şiran, Torul belediyesi e-belediyecilik sistemi kurmuş ise Çevre temizlik vergisi ödemeleri, su fatura borcu sorgulama ve ödemeleri, arsa rayiç/metrekare bedel sorgulamaları gibi pek çok işlemi aşağıdaki bağlantılara tıkladığınızda ilgili E-belediye sayfalarında yapabilirsiniz.

Gümüşhane Merkez ve Gümüşhane İlçe Belediyeleri Listesi Aşağıdaki Gibidir : Eğer link kısmı boş ise belediyenin E-belediye sistemine sahip olmadığı anlamına gelmektedir.

Emlak Vergisi Ödemesi Ne Zaman Yapılır? Emlak Vergisi ödemelerinin ilk taksiti 1 Mart tarihinden 31 Mayıs tarihine kadar, ikinci taksidi ise 1 Kasım tarihinden 1 Aralık tarihinde kadar ödenmesi gerekir. Aksi taktirde gecikme faizine maruz kalacaktır.
Gümüşhane ve ilçe belediyeleri E-Belediyecilik hakkındaki düşüncelerinizi, Sorularınızı aşağıdaki Yorum bölümünden bizimle paylaşabilir ve sormak istediğiniz sorularınızı sorabilirsiniz.

5/5 - (1 vote)

Yorum yapın