Çanakkale Merkez ve İlçeler Emlak Vergisi Sorgulama ve Online Ödeme

İnternet üzerinden belediyelerin online işlemler seçenekleri ile çanakkale merkez veya ilçelerine ait emlak vergisi, çevre temizlik vergisi gibi pek çok borcu sorgulayabilir ve kredi kartınız ile hızlıca ödeme yapabilirsiniz.

Çanakkale Belediyesi ve ilçe belediyeleri  Emlak vergisi sorgulama ve online sistem üzerinden kredi kartı ile ödeme seçeneklerini tek başlıkta toparladık. Çanakkale Merkez E-Belediye veya Çanakkale ilçe belediyelerine ait varsa E-Belediye sayfalarına ait bağlantıları aşağıdaki listede görebileceksiniz.

Çanakkale E-Belediye Sistemi İle Hangi İşlemler Yapılabilir? Çanakkale merkez belediye veya  Ayvacık, Bayramiç, Biga, Bozcaada, Çan, Eceabat, Ezine, Gelibolu, Gökçeada, Lapseki, Yenice belediyesi e-belediyecilik sistemi kurmuş ise Çevre temizlik vergisi ödemeleri, su fatura borcu sorgulama ve ödemeleri, arsa rayiç/metrekare bedel sorgulamaları gibi pek çok işlemi aşağıdaki bağlantılara tıkladığınızda ilgili E-belediye sayfalarında yapabilirsiniz.

Çanakkale Merkez ve Çanakkale İlçe Belediyeleri Listesi Aşağıdaki Gibidir :

Emlak Vergisi 2 taksitte tahsil edilmekte olup 1.Taksit 1 Mart-31Mayıs tarih aralığında, 2.Taksit 1 Kasım-1 Aralık tarihleri arasında ödenmesi gerekir.

Not: Eğer link kısmı boş ise belediyenin E-belediye sistemine sahip olmadığı anlamına gelmektedir.

Çanakkale ve ilçe belediyeleri E-Belediyecilik hakkındaki düşüncelerinizi, Sorularınızı aşağıdaki Yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz