Denizli ve İlçeleri E-imar Durumu ve Rayiç Bedel Sorgulama

Denizli Belediyesi E-imar Durumu/Planı Sorgulama Harita Görüntüleme Denizli sınırı dahilinde bulunan yapı izni, denetimi Denizli belediyesi veya Denizli ilçesi belediyelerinin denetiminde olan arsa, tarla ve arazilerin imar durumunu,imara açıksa ne şekilde kullanılabileceğini gösteren imar durumunu, raporunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

Denizli Belediyesi İmar Durumu, Planında Neler Bulunur? Denizli merkez belediye veya  Acıpayam, Babadağ, Baklan, Bekilli, Beyağaç, Bozkurt, Buldan, Çal, Çameli, Çardak, Çivril, Güney, Honaz, Kale, Merkezefendi, Pamukkale, Sarayköy, Serinhisar, Tavas belediyesi sınırlarındaki arsalarda kaç katlı bina yapılabilir? ,  hangi tip bina yapılabilir, bahçe genişliği, bölgedeki imar yoğunluğu vb. pek çok bilgi görüntülenmektedir.

Ayrıca Denizli Belediyesi ve ilçe belediyelerinin rayiç bedellerini, metrekare birim fiyatlarını Denizli E-Belediye Hizmetleri aracılığıyla güncel rayiç bedel, metrekare değerini sorgulamak istediğiniz Arsa/Arazi/Konut Güncel Rayiç bedeli Mahalle, Cadde, Sokak bilgilerine göre sorgulama işlemini aşağıdaki linklerden yapabileceksiniz. Denizli ve ilçelerindeki konutlara ait emlak vergisi de Denizli ve ilçe belediyeri tarafından, emlak bedel tespiti raporu doğrultusunda hesaplanan rayiç bedel üzerinden hesaplanır.

Ancak bilinmesi gerekir ki  bunun için Denizli ve bağlı belediyelerin  e-imar sistemini kullanıyor olması gerekmektedir. Denizli belediyelerinin E-Belediyecilik, E-İmar sistemine geçtiyse aşağıdaki bağlantılardan imar durumunu sorgulayabileceksiniz.

E-İmar Rayiç Bedel
Denizli SORGULA SORGULA
Acıpayam SORGULA SORGULA
Babadağ SORGULA SORGULA
Baklan SORGULA SORGULA
Bekilli SORGULA SORGULA
Beyağaç SORGULA SORGULA
Bozkurt SORGULA SORGULA
Buldan SORGULA SORGULA
Çal SORGULA SORGULA
Çameli SORGULA SORGULA
Çardak SORGULA SORGULA
Çivril SORGULA SORGULA
Güney SORGULA SORGULA
Honaz SORGULA SORGULA
Kale SORGULA SORGULA
Merkezefendi SORGULA SORGULA
Pamukkale SORGULA SORGULA
Sarayköy SORGULA SORGULA
Serinhisar SORGULA SORGULA
Tavas SORGULA SORGULA

Aksi durumda ise yani Denizli ve ilçe belediyeleri E-İmar sistemini kullanmıyorsa, Denizli ili sınırları içerisindeki arsanıza ait imar raporunu ilgili belediyeye (örnek olarak Honaz Belediyesi) dilekçe yazarak temin edebilirsiniz. Dilekçenin nasıl yazıldığı ve dilekçe örneğini içeren yazımızı okumak için buradan devam edin.

Görüşünü Bildir

Yorum Yapmak İçin Tıkla