Düzce Merkez ve İlçe Belediye Rayiç Bedel ve İmar Durumu Sorgulama

Düzce Belediyesi E-imar Sistemi ile  imar Planı ve imar durumu görüntüleme Düzce merkez belediyesine ait yerleşim alanları (imarlı, imarsız arsalar) veya Düzce ilçeleri olan ; Akçakoca, Cumayeri, Çilimli, Gölyaka, Gümüşova, Kaynaşlı, Yığılca belediyeleri sorumluluğundaki arsanızın imar durumunu online olarak harita üzerinde görüntüleme ve sorgulama işlemi için belediyelerin  e-imar sistemini kullanıyor olması gerekmektedir.

Ayrıca Düzce Belediyesi ve ilçe belediyelerinin rayiç bedellerini, metrekare birim fiyatlarını Düzce E-Belediye Hizmetleri aracılığıyla güncel rayiç bedel, metrekare değerini sorgulamak istediğiniz Arsa/Arazi/Konut Güncel Rayiç bedeli Mahalle, Cadde, Sokak bilgilerine göre sorgulama işlemini aşağıdaki linklerden yapabileceksiniz. Düzce ve ilçelerindeki konutlara ait emlak vergisi de Düzce ve ilçe belediyeri tarafından, emlak bedel tespiti raporu doğrultusunda hesaplanan rayiç bedel üzerinden hesaplanır.

Düzce ve ilçeleri genelinde E-imar sistemini vatandaşların hizmetine açmış olan il ve ilçe belediyelerin imar sisteminin doğrudan bağlantı linkini aşağıda paylaşacağız.  Pek çok belediyenin artık E-Belediyecilik, E-İmar sistemine geçmeye başladığını varsayarsak imar durumunu görüntüleyebilirsiniz.

E-İmar Rayiç Bedel
Düzce Belediyesi SORGULA SORGULA
Akçakoca Belediyesi SORGULA SORGULA
Cumayeri Belediyesi SORGULA SORGULA
Çilimli Belediyesi SORGULA SORGULA
Gölyaka Belediyesi SORGULA SORGULA
Gümüşova Belediyesi SORGULA SORGULA
Kaynaşlı Belediyesi SORGULA SORGULA
Yığılca Belediyesi SORGULA SORGULA

Aksi durumda ise yani belediye E-İmar sistemini kullanmıyorsa Düzce ili sınırları içerisindeki arsanıza ait imar raporunu ilgili belediyeye (örnek olarak Kaynaşlı Belediyesi) dilekçe yazarak temin edebilirsiniz. Dilekçenin nasıl yazıldığı ve dilekçe örneğini içeren yazımızı okumak için buradan devam edin.

İmar Durumunu sorgulayabileceğiniz Düzce sınırları içerisindeki belediyelere ait sayfalar yukarıda verilmiştir. Link aktif değil ise muhtemelen belediyenin sayfasında bir bakım söz konusu veya E-Belediyecilik sistemine henüz geçmemişlerdir.

Görüşünü Bildir

Yorum Yapmak İçin Tıkla