Güzelyurt Tapu Müdürlüğü Online Randevu

Bu sayfada Aksaray Güzelyurt Tapu Müdürlüğü online randevu sistemiyle ücretsiz randevu alabilir, güncel adres, telefon numarası, faks numarasına ulaşabilirsiniz.

Güzelyurt Tapu Müdürlüğü Adres ve İletişim Bilgileri

Güzelyurt Tapu ve Kadastro müdürlüğü güncel ulaşım ve iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir.

Adres Yeni Mahalle Vai Sebati Buyuran Caddesi Hükümet Konağı Zemin Kat Güzelyurt/Aksaray
Telefon Numarası (382) 280 19 69
Randevu TelefonALO 181
Faks Numarası(382) 451 22 65
E-Posta[email protected]
Çalışma Saatleri08.30 – 17.00
Web Sitesiwww.tkgm.gov.tr

Aksaray ilindeki size en yakın tapu müdürlüğü Güzelyurt değilse diğer Aksaray Tapu ve Kadastro Müdürlüklerinin adreslerine buraya tıklayarak erişebilirsiniz.

Güzelyurt Tapu Müdürlüğü Randevu Alma

Güzelyurt Tapu Müdürlüğü

T.C. Kimlik numaranız ile ücretsiz Güzelyurt Tapu Müdürlüğü işlem randevusu oluşturabilir, mevcut randevuları görüntüleyebilir/değiştirebilir veya iptal edebilirsiniz.

Randevu Alma YöntemiSeçmek İçin Tıklayın
Güzelyurt Tapu Online Randevuhttps://randevu.tkgm.gov.tr/tr/
Telefonla Randevu181 (Tıkla Ara)

Güzelyurt Tapu ve Kadastro Müdürlüğünden randevu aldığınızda gayrimenkul alım, satım, bildirim ve devir işlemlerini yapabilirsiniz.

BİLGİLENDİRME : Güzelyurt Tapu Sicil Dairesinin randevu kontenjanı doluysa Aksaray ilindeki size yakın başka bir tapu sicil dairesinden randevu almayı deneyebilirsiniz.

Diğer Online İşlemler

https://www.turkiye.gov.tr veya https://webtapu.tkgm.gov.tr üzerinden pek çok tapu işlemi Güzelyurt tapu müdürlüğüne gitmeden yapılabilir.

E-Devlet İşlemleri :Tapu Bilgileri Sorgulama, Tapu ve Kadastro Harç ve Döner Sermaye Sorgulama, Ödeme, Tapu Bilgileri Sorgulama (Mirasçısı Olduğunuz Kişi Adına), Tapu Taşınmaz Beyan, Satış İşlemi Başvurusu, Tapu Kayıt Belgesi alma

Web Tapu İşlemleri: Satış İşlemi Başvurusu, Tapu Kayıt Belgesi, Tapu Bilgileri Sorgulama, Başvuru yapma (Satış, İpotek, Satış-İpotek, İntikal vb), “İşlem Yapılmaz Beyan Tesisi” ile şerh koyma

5/5 - (1 vote)

Yorum yapın