Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye ve İlçeler Emlak Vergisi Sorgulama ve Kredi Kartı ile Ödeme

Kahramanmaraş E-Belediye İşlemleri Kahramanmaraş Geneli veya Kahramanmaraş ilçeleri Afşin, Andırın, Çağlayancerit, Dulkadiroğlu, Ekinözü, Elbistan, Göksun, Nurhak, Onikişubat, Pazarcık, Türkoğlu belediyeleri sorumluluğundaki taşınmazların emlak vergisi işlemlerini online sistem üzerinden yapabilirsiniz. Kahramanmaraş ve bağlı belediyelerin E-Belediye sistemine sahip olması gerekir.

Kahramanmaraş Belediyesi ve ilçe belediyelerinin rayiç bedellerini, metrekare birim fiyatlarını Kahramanmaraş ilçe belediyelerinin internet siteleri aracılığı ile Kahramanmaraş Merkez E-Belediye veya Kahramanmaraş ilçe belediyelerinin sınırları içerisinde bulunan bütün taşınmazlarınız ile ilgili (ev, arsa) işlemleri sadece T.C. Kimlik numaranızla yapılabiliyor.

Kahramanmaraş ili ve ilçeleri genelinde E-Belediye uygulamasına sahip belediyelerin listesi aşağıdaki gibidir. Kahramanmaraş Emlak İşlemleri.

Emlak Vergisi Tahakkukları belediyeler tarafından 2 taksit şeklinde tahsil edilmektedir. İlk Taksit Ödeme tarihleri 1 Mart ile 31 Mayıs arasında, 2. Taksit Ödemeleri ise 1 Kasım – 1 Aralık tarihleri arasında yapılıyor.
Kahramanmaraş ve ilçe belediyeleri E-Belediyecilik hakkındaki düşüncelerinizi, Sorularınızı aşağıdaki Yorum bölümünden bizimle paylaşabilir ve sormak istediğiniz sorularınızı sorabilirsiniz.